Avtor Sporočilo
<  Davčno pravo  ~  NUJNO Davčna kontrola s.p.
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
ian00
PrispevekObjavljeno: Pet 20 Jul, 2012 8:59  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Sep 2008 7:27

Pozdravljeni,

Zaprl sem s.p. s 30.6.2012. Zaprtje sem vložil s 1.6.2012.

Pred tem sem imel več davčnih kontrol, ker se je davčni inšpektro prav vpičil vame in satlno nekaj iskal.

Pri zadnjem pregledu mi je na sedežu s.p. torej doma predlagal, da se pogodiva, da plačam dodatno DDV za leti 2009 in 2010, ter da me ne bo več pregledoval.

Odločil sem se kot že rečeno za zaprtje s.p.

Dne 18.7.2012 sem v poštni nabiralnik (bil sem na dopustu) dopil dopis taistega davčnega inšpektorja in sicer datiran 28.6.201, dva dni pred zaprtjem s.p. ; obvestilo storilcu o prekršku in poziv za izjavo; da sem kršil določbo 33. čl Zakona o DDV ter storil prekršek po 1. tč 1 odst 140 čl ZDDV-1 z dne 31.12.2011
in pod b)
kršil določbo 1-odst 10 čl ZDDV-ZDAVP-2 ter storil prekršek po 8 tč 1 odstavka 397 člena ZDAVP -2.

V 5 dneh se moram izjasniti pa sploh ne vem kaj sem naredil narobe, Taisti davčni mi je rekel, da me ne bo več pregledoval, če plačam še dodatno omenjene obveznosti, in da če sem v postopku zapiranja podjetja, kar sem tudi bil od 1.6.2012 me ne morejo več dodatno pregledovati, pa je to vseeno storil,
Prosim za navedbo kaj napišem v izjavi kot storilcu za zgoraj omenjene prekrške?
Ali lahko kam prijavim davčnemga inšpektorja za tako početje?
Hvala,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Davčno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu