Avtor Sporočilo
<  Zdravstveno pravo  ~  Dolgotrajni zdravniški postopki
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
MLP
PrispevekObjavljeno: Sre 08 Maj, 2013 10:22  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Maj 2013 9:56

Imam zdravstvene že dobrih 20 let, po mnogoh pregledih ,terapijah in končno pred petimi leti operacija hrbtenice in hernije , po kateri sem upal, da se stanje izboljša, toda ne, zaradi dolgotrajnih postopkov zdravnikov, imam razboleno hrbtenico, bolečine so včasih neznosne, tako ,da komaj še hodim,sedeti ne morem več kot kakih 20 minut ,nakar me začne boleti glava, saj mi pritiska vse na nekatere živce in se moram nujno vležat. Vprašanje pa je, zakaj potrebujejo zdravniki toliko časa, potem mi pa bistveno ne pomagajo, saj sem sedaj nezmožen vsakršnega fizičnega in ostalih del, saj so bolečine neznosne. V vseh teh letih sem dal več zahtevkov za upokojitev, toda, vedno znova me zavrnejo, češ , da zdravljenje ni zaključeno, zdravniki mi pa povedo ,da mi ne morejo pomagati, kje je tu logika.
Primoran sem živeti z 195 evri nadomestila in bolečinami, katere poskušam blažiti z več vrst tablet in se bojim ,da bom imel še kakšne drugačne težave z organizmom,saj mi tudi tableti ne pomagajo kaj dosti.
Obrnil sem se na vse obstoječe organizacije, od odvetnikov do Varuha človekovih pravic, kjer sem dobil odgovor, da se obrnem na odvetnike in tako se vrtim v začaranem krogu že par let.
Nisem prepričan ,ali sem izrabil vse zakonske vire, tako ,da se obračam še na vas.
Če mi kdo lahko svetuje kako in kam, da ne čakam samo na konec, bi bil zelo hvaležen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luns
PrispevekObjavljeno: Pet 10 Maj, 2013 13:44  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Sep 2008 8:29

Poglej. Jaz se že parlet tožim s zzzs.
Potem,ko me je delodajalec odpustiv med bolniško sem pristav na zavodu.Po operaciji ramena imam sklepno vnetje.Živim samo še od pomerjeval,oploidov in protibolečinskih tablet.Še vedno hodim na preizskave in na terapije,kljub temu so mi že zdavnaj vzeli bolniški stalež.Po vseh izvedenjih tudi sodnega,sem nezaposliv zaradi zdr.težav in sem še vedno v bolniškem staležu-le za zzzs NE!,Po nihovem je bilo zdravljenje že zdavnaj končano.
Sedaj jih tožim preko b.p.p.,da mi priznajo neprekinjeno bolniško in nadomestilo po starem zakonu.So me tudi poslali na spiz.,kot trenutnega invalida nezmožnega za delo,pa so odgovorili,da ne morejo podati ocene,ker tudi po njihovo zdravljenje NI zaključeno!
In tako sem brez vsakega statusa,nadomestila in pomoči!
Preživljati pa me mora R.K. in partnarica s katero imam dva otroka.
Tako,da imam za vratom že rubež za kredit,....

V tej naši državi gre vse počasi -veš kam!
Tako,da sedaj z odvetnico razmišljava tudi o kaki ovadbi!

lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Zdravstveno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu