Avtor Sporočilo
<  Medicinsko / zdravniško pravo  ~  Zobozdravnik slabo zdravil zobe
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Kathyc
PrispevekObjavljeno: Čet 11 Jul, 2013 18:20  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Apr 2013 15:01

Pozdravljeni,

prosim za nasvet kako ravnati v tem primeru...

Pred 3 leti mi je (sedaj že bivši) izbrani zobozdravnik dal 2 kroni na sedemno in šestko spodaj. Po letu in pol se mi je na sedmici obkrušila krona. Šla sem do njega in želela brezplačno popravilo, saj sem mu plačala 450 eurov za zob....takoj mi je povedal, da je garancija samo eno leo in da bom morala za zob ponovno plačati prevleko. Med tem mi je tudi naredil sliko zoba in ugotovil, da imam na 7 granulom in da moram zato zdraviti oz izruvati zob. Ker nisem bila navdušena nad njegovim ravnanjem sem šla po drugo mnenje. Zobozdravniku, ki je podal drugo mnenje, me je na podlagi ortopana in 3D slike takoj opozoril, da sta tako na sedmici kot na šestici granuloma in da je to po njegovem mnenju posledica tega, da so bili pravo zelo slabo "zacementirani". To sem omenila svojemu zobozdravniku, ki je rekel, da to sploh ni res in da črni presledki na ortopanu niso "luknje v cementu". Ker se mi je zdelo vse skupa šlamparija sem šla k temu drugemu zobozdravniku, ki mi je snel krone (ob strani kron je bila rja) in začel z zdravljenjem. Storški s ponovnim zdravljenjem so kar visoki in me zanima ali lahko na kakšen način iztržim od bivšega zobozdravnika, ki mi je vse skupaj zafušal?

Hvala za odgovor.

LP,
Katarina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Medicinsko / zdravniško pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo