Avtor Sporočilo
<  Upravno pravo  ~  CSD
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
leab
PrispevekObjavljeno: Tor 05 Nov, 2013 17:51  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Nov 2013 17:41

Pozdravljeni,
imam eno vprašanje in sicer, v letu 2012 sem preko študentskega servisa zaslužila premalo, da bi prejela odločbo o dohodnini, zato je letos nisem prejela. Ko sem na CSD-ju uveljavljala pravico do otroškega dodatka in štipendije, so mi zato upoštevali dohodnino iz leta 2011, moji dohodki pa so bili takrat 2x večji, saj še nisem rodila ipd., zato sedaj posledično prejemam manjšo štipendijo in manjši otroški dodatek -cca. 80eurov na mesec manj, kar je zame osebno veliko, saj sem brezposelna študentka in mama samohranilka. Sedaj sem odšla na davčno upravo, kjer so mi izdali potrdilo o mojem zaslužku v letu 2012 -ne odločbe, saj te ne morem pridobiti, ker nisem davčni zavezanec, zaradi premajhnega dohodka. Ali bi morali to na CSDju tudi upoštevati? Ker pravijo, da ne, saj ni odločba, vendar še enkrat poudarjam, da odločbe ne morem pridobiti, le potrdilo. Zelo sem razočarana, saj na odločbah od CSDja piše, da moraš kakršnokoli spremembo takoj sporočiti -če se zaposliš itd., da ti odločbo spremenijo, sami pa nočejo upoštevati mojega trenutnega stanja in mi za leto 2013/2014 upoštevajo dohodke iz leta 2011. Kaj lahko storim? Hval za pomoč.
Lp, Lea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Upravno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu