Avtor Sporočilo
<  Ostalo  ~  težave s sosedom
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
marija12
PrispevekObjavljeno: Čet 08 Okt, 2015 9:01  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Okt 2011 12:31

Prosila bi za nasvet. Imam grozne težave s sosedom. Od vedno je po vasi grdo govoril o meni in družini. Je velik nevoščljivec, ker je moja hiša večja. (Luknja brez dna.) Ima se za "vaškega šerifa", in vsi v vasi ga morajo ubogati in poslušati. Je velik manipulant.
Od takrat, ko mu nismo dovolili parkirati njegov avto na našem dvorišču, pa je pravi hudič. Vse vaščane ščuva proti meni, da me nato ignorirajo. Živi namreč zraven moje hiše in ko vidi, da se s kom pogovarjam, nato te osebe nahujska, da me naslednjič niti ne pogledajo. Oziroma, kadar me vidijo pred hišo, se naredijo, kot da me ni,(ker vedo, da sosed kuka skozi okno), ko me vidijo kje drugje pa normalno govorijo z mano. Imela sem tudi velike težave pri obnovi svoje hiše. Z nekaterimi vaščani-obrtniki sem se zmenila za pomoč, za plačilo. Komplet dokončen dogovor. Ko jih je nato sosed videl pri moji hiši, jih naslednji dan ni bilo več. Nato sem obrtnike dobila drugje, vendar jih je pri delu stalno zmerjal in nagajal. Klical je razne inšpekcije zaradi niča, oziroma zaradi hudobije. Ko je na koncu videl, da sem uspela hišo popraviti, kljub vsem njegovim nagajanjem, ga je zvilo in je moral v bolnico. Po vasi je nato sprožil grde govorice, da je v bolnico moral zaradi mene, ker sem mu nagajala. Takrat, ko je šel v bolnico, sem bila jaz kar nekaj časa odsotna in me ni bilo niti blizu. Vaščani mu vse verjamejo in me obsojajo.
Prosila bi za kakšen nasvet, kako živeti s takim sosedom? Ali kdo ve za kakšno rešitev?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Čet 08 Okt, 2015 12:31  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

lahko ga prijaviš zaradi blatenje imena. druga varianta je ta da te naj ne briga in se z meščani 1x ko so vsi skupaj lepo pogovoriš na odkrit način.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Ostalo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu