Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  kaj storiti
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
kleo
PrispevekObjavljeno: Pet 11 Mar, 2016 16:38  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Mar 2016 16:18

pozdravljeni,bom kar postavil vprasanje:

Od svojega osmega leta sem bil zaupan v varstvo in vzgojo moji babici in njenemu možu ( ni bil moj pravi dedek). Do mojega 14 leta je bilo vse ok, potem me je pa njen mož nekajkrat prijel za mednožje, seveda sem ga odrinil stran in potem me je pustil pri miru. Moram priznati, da je bil drugace v redu človek inmi je veliko pomagal in dobro smo se razumeli.Tega nisem nikomur povedal. Ko sem bil star 22 let sem zabredel v težave - nič hujšega in doma smo se skregali. V kregu sem mu zabrusil v obraz , da se me je v mladosti nekajkrat dotaknil. Babica je bila sokirana in povedala na CSDju. Oni so potem dali prijavo na policijo in postopek zoper njega je stekel.Že takoj ko me je kriminalisz zasliševal, sem mu povedal, da nočem, da se vodi potopek dalje, in mi je rekel, da se bom to pogovarjal z tožilcem. Bil sem tudi pri preoskovalnem sodniku in sedaj je on tudi dobil obdolžnico. Rad bi ustavil postopek, pa ne vem kako, saj zaradi dejanja nimam nobenih travm ali kaj podobnega.Zanima me zakaj, me ni nobeden vprasal, ali želim postopek peljati do sodišča, kako naj sedaj ustavim postopek. V rokah imam samo svojo izjavo od kriminalista in preiskovalnega sodnika. Res ga nebi rad na stara leta preganjal po sodiščih.Kaj mi je storiti, saj ga nisem prijavil jaz, ampak CSD?
Prosim za odgovor, hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Pet 11 Mar, 2016 18:30  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

kriminalistu bi moral povedat da to ni res in da si povedal v kregu tako bedarijo.
Nazaj na vrh
kleo
PrispevekObjavljeno: Pet 11 Mar, 2016 20:20  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Mar 2016 16:18

to se pravi, da ne morem prekiniti, kaj pa zastaranje, saj sem sedaj star 24 let
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu