Avtor Sporočilo
<  Civilno pravo  ~  Psihično uničenje
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Jo.
PrispevekObjavljeno: Pet 10 Feb, 2017 1:52  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Feb 2017 1:44

Pozdravljeni,

stara sem 22 let in čez teden živim pri fantu. Fant ima težave z sosedi glede meje in imajo stvar na sodišču... Niti se nisem hotela spuščati v dogajanje, dokler stvari niso šle predaleč. Dan po obravnavi sem dobila prijavo da sem sosedu povozila otroka. Kar seveda ni res, sploh nevem kje naj bi ga oz. kateri je sosedov otrok, kaj šele da sem koga povozila!! Kako lahko ljudje kar prijavljajo lažne prijave? Stvari so se spostile na to raven da me je strah da sama hodiim čez vas, bojim se tud za mojega psa če bi kdaj ušel v njihovo smer...

Kaj lahko pravno storim v tem primeru? Z živci sem nakoncu, težko se učim in ko sem pri fantu me je vedno strah, ko pa me ni tam pa me je strah za njega
Hvala, vsaka informacija bi bila koristna.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fan2
PrispevekObjavljeno: Pet 10 Feb, 2017 8:47  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Apr 2006 17:45

Da je šlo za krivo ovadbo, bodo policijaji že sami pogruntali, lahko pa jo vložiš tudi ti in prav bi bilo, da jo.

Tvoje težave se ne bodo rešile tako, da bi npr. kakšno tožbo vložila ali pa se spustila na njihov nivo, temveč tako, da se boš odstranila iz okolja, v katerem živiš. Ker iz opisa vidim, da nimaš "živcev" za te stvar in te prav razumem, ker jaz jih tudi nimam.

Spor s sosedi bo bolj ali manj večen... včasih pomaga, da taki ljudje dobijo denarno kazen ali pa več njih, se pa nikoli ne spremenijo....

Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Civilno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu