Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  Nepravilen postopek policista?
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
gasperkk
PrispevekObjavljeno: Ned 12 Feb, 2017 12:42  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Feb 2017 11:29

Pozdravljeni. Zanima me ce je bil to pravilen postopek policista in ce ni bil ali lahko to izkoristim na sodiscu? Bilo pa je takole: Policist me je ustavil, napihalbsem 0,71, nato je rekel da mora avto odpelajti nekdo drug, zraveb je bila prijateljica ki je tudi pila kar sem mu tudi poveda, poleg tega ni imela vozniskega dovoljenja pri sebi, policist je odvrnil da ga ne rabi ker je ne bo ustavil, ok vse lepo in prav. Potem je vzel prijateljicino osebno, zapisa podatke in dal nek papir za podpisati, ki ga je obdrzal on, ona ni dobila nicesar. Meni pa je vzel vozniskobdovoljenje in prometno od avta in pravtako dal za podpisat nek papir za katerega ni nic povedal za kaj tocno se gre, rekel jeble da po tem kobpodpisem lahko grem. Nic ni pojasnil cemu je vzel prometno od aamega avta in kdaj jo lahko dobim. Niti ni povedal ali imam odvzeto voznisko dovoljenje in kaj moram sedaj storiti. Vse kar je rekel je bilo tole podpisi in lahko gres, v roku 10 dni pa lahko pricakujes posto za sodisce. Je to pravilen postopek ali lahko kaj uporabim sebi v prid? Glede na to da nisem dobil nobenega pojasnila od policista. Hvala za pomoc
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu