Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  "Mladoletnik 14let obsojen napada na varnostnika!"
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
burek48
PrispevekObjavljeno: Pet 14 Apr, 2017 18:00  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Apr 2017 16:27

Mladoletnik kršil določila Zakona o zasebnem varovanju ZZASV-1 čl.89/2-3

1.DEL RESNICA
V petek na dan late night shoping v Europarku Maribor se je moj sin star 14 let z mojim dovoljenjem odpravil s prijatelji sovrstniki po nakupih kajti na ta dan so nekatere stvari s popustom.Želel si je samo eno majico ki je bila malo dražja ampak ta dan je želel izkoristit dobro ceno.
Ko so s prijatelji vstopili v Europark se je najprej eden od varnostnikov skoraj pri vhodu tako zaletel v ramo njegovemu sovrstniku prijatelju da je skoraj padel po tleh,ker so bili dobre volje se niso niti zavzeli da bi bilo lahko to kaj narobe in so odšli dalje.
Nakar je moj sin videl prazen nakupovalni voziček in se v dobronamerni razposajenosti vsedel vanj da bi v njem kazal trike s kartami svojim prijateljem.(to je mojemu sinu hobi- triki z kartami).Seveda ga je ob zunanjem obhodu skozi steklo videl isti varnostnik ki se je pred tem zaletel v kolega ter pridrvel k sinu ga zgrabil za ovratnik stresel in mu rekel naj stopi z nakupovalnega vozička.Moj sin je seveda ubogal in stopil iz vozička. Nakar ga je varnostnik zadržal poklical službenega kolega ki je poklical policijo in jih obvestil da je moj sin fizično napadel varnostnika in ga medtem brcnil v mednožje.
Postopek se je odvil ....prihod policistov ...zapisnik...konec.
Sina izpustijo ,pride domov in mi seveda nič ne pove.
Čez pet dni pridejo na dom policisti z "kareto"kot da iščejo kriminalca in poizvedujejo o meni.Trenutno me takrat ni bilo doma in mi povejo sosedje v strahu kaj se dogaja da me iščejo.Seveda nisem imela pojma za kaj se gre in sem sama poklicala ppmaribor.Dogovorili smo se da se dobimo čez pol ure pri nas doma in mi vse razložijo.Pridejo...povejo...zapisnik...mene skoraj kap....odidejo.

2.DEL LAŽ
Varnostnik je podal ovadbo zaradi napada na varnostnika.Izjavil je da je ob opozorilu da istopi moj sin iz nakupovalnega vozička napadel njega in ga med napadom brcnil v mednožje zato je tudi poklical policijo in ga pridržal.
Zanimivo da se na kameri ravno v tem kotu nič ne vidi !!!!

3.DEL ZAKLJUČEK
Domov sem seveda dobila vabilo na zaslišanje Mladoletniku na okrajno sodišče v Mariboru v katerem se je začel obdolžilni predlog po zgoraj navedem členu.
Moj sin v življenju še nikogar ni udaril še mravlje ne bi pohodil.Varnostnik ima pričo službenega kolega ki seveda trdita svoje.Moj sin ima kopico prijateljev ki lahko potrdijo resnico vendar so vsi mladoletni stari 14let ki po mojih informacijah naj ne bi smeli pričati na sodišču.

POMOČ
Kako dokazati resnico,kaj storiti.Odvetnik je rekel da je že vnaprej izgubljeno.
Sem mati samohranilka sin živi v dobrih razmerah v primeru obsodbe bom imela še socialno na hrbtu in sin bo zapečaten kot nasilnež in to po krivici.

Aja pa to sem pozabila da me je varnostnik poklical po telefonu in zahteval denar drugače bo vse skupaj slo naprej in bo sin obsojen.

Prosim za pomoč NUJNO!!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu