Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  ali je smiselno sproziti kazenski pregon oz iti na policijo
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
jaycuttler
PrispevekObjavljeno: Sob 30 Dec, 2017 21:31  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Sep 2013 11:02

Pozdravljeni

Ccca 20 dni nazaj sem se preko ebay kleinziegen.de oglasov zmenil z nekom iz nemcije, da mu vnaprej posljem 280 eur preko banke na njegov racun on pa meni poslje masino po posti od motornega kolesa.

Poslal mi je svoj naslov, bancne podatke, poslal sem mu denar, on pa meni ni poslal masine, ko sem ga en teden gnjavil mi je odgovoril, da je bila na dhl groznja z bombo in da niso sprejemali paketov, 12.12. mi je nato poslal stevilko paketa za dhl.de samo s tisto stevilko si nisem nic pomagal. 962336730313 stevilka paketa na dhl.de, pise da je 12.12. bilo odposlano dobil pa nisem nic.

Ko sem mu napisal, naj mi vrne denar, ker nisem prejel paketa pa mi ni vec odgovarjal, denarja mi ni vrnil.

Sel bi na policijo samo me zanima a ima smisel, ker kako naj dokazem da mi ni poslal masine, imam email pogovore ter nakazal sem mu preko nlb banke. Imam njegov naslov.
Hvala za info
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GapsoN
PrispevekObjavljeno: Sob 30 Dec, 2017 23:34  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2009 21:20

Ali je bil nakup preko ebaya ali preko nečesa drugega? Zdaj, na ebayu se praviloma plačuje samo preko paypala in tam ni problema z vračilom. Vse ostale načine ebay vedno odsvetuje zaradi možnosti zlorabe.

Kaj pa na DHLu pravijo? Glede na to, da je bil ta paket elektrosnko vpisan, mogoče ni bil prevzet ali pa kaj drugega. Vsekakor bi bilo smiselno poslati email v Nemčijo, naj povedo, kaj se dogaja. Lahko da paket stoji pri njih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu