Avtor Sporočilo
<  Pravo in Internet  ~  potrebujem pomoč,ker to res ni normalno
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
uporabnik950
PrispevekObjavljeno: Tor 06 Feb, 2018 17:15  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Feb 2018 16:54

pozdravljeni!

moje ime je maja klemenčič,prihajam iz ljubljane. Itak lahko tukaj to objavim,saj kar vam bom kazala,se itak vidi moje ime.

pri 22ih sem zbolela za shizofrenijo,kljub samo osnovni šoli,sem rekla da me nič ne ustavi,čeprav so mi rekli da sto boleznijo bo bolj klavrno karkoli dosežt,ker sem umetnica sem s eodločila da postanem slikarka.

v letih od 208-2016 sem vsakič ko sem kupovala material,tisoče ur treninga,risanja,žrtvovanja in trganja od ust,popolni samouk,imela veliko časa. Seveda če nimaš denarja,na neke prireditve ne moreš hodit,pa si iskat družbo. ves denar sem vložila za material,veliko časa beračila po cesti,se trudila in trudila.. in ta čas sem pač zagrabla priložnost "modernega sveta" in seveda internet je bil vsem na voljo. odkrila sme foume. In bili so mi okno v svet,imela sem ljudi s katerimi sem kletepala,delila slikcem,dogodke kaj se mi dogaja,kaj sme kuhala...itd in seveda tudi slike ki sme jih risala.

seveda ker sme naivna,iskren človek,dobra sme po srcu in ne nosim v sebi žlehtnobe,sem s epreveč odkrila. Zgodilo s eje da sem postala brutalna tarča fovšarije,žlehtnobe,podtikovanj,laži in še marsičesa. Ker sem bila prejemnica pdopore so mi na vsak način želeli to vzet. 2x so me prijavili na CSD bežigrad,sedela sem tam 3 ure vsakič in se zagovarjala v strahu ali mi bodo edini vir dohodka za preživetje vzeli.. kljub temu da nisem kršila pravil. Pisali so maile v psihiatrično Bolnišnico Polje,skoraj par let tako vztajno,z zahtevo naj me zaprejo,da me je parkrat psihiatrinja klicala če je vse ok.. klicali in nadlegovali so očeta.

Od teh forumov sem se odstranila. danes živim v miru,vesela sem da sem se jih rešila ker so resnično leglo neprijetnih ljudi,nesramnih,zavistnih in škodoželjnih.

pišem Vam tukaj zaradi dveh stvari.
sedaj sem večinoma na facebooku emd svojimi prijatelji pod zaprtih profilom ki jih poznam tudi v živo. začelo se je dogajati,da me ljudje ne pustijo pri miru. ker mi čedalje bolj uspeva v slikarstvu,se mi dozdeva da mi čedalje bolj mečejo polena pod noge.

tako s ej eprejšnji teden pojavila ta ženska,z zelo nesramnih sporočilom,na katerega sem se malo grobo odzvala,in seveda po vsem tem me bo tožila za 3000 eur.

branila sem se zaradi bloga,ki je na spletu že 4 leta,grozljivo kaj vse pišejo,koliko slik so mi pokradli. Poskušala sem 100x vs eukrepe da se blog odstrani vendar blogspot sploh ne reagira. niti google. nuti policija nič ne more.

zaradi tega bloga in izkušenj ki jih imam,je bil vir mojega odraza,da sme žensko malo užalila.

prilagam vam vsa dokazila,vse printscreene.
zanima me,kaj lahko naredim ko me bo tožila?

če bi bil kdo zainteresiran da mi pomaga na kakrnkoli način,ker to kar delajo z mano je brutalno,se lahko javi na moj mail prucka9@gmail.com

lepe pozdrave vsem

tukaj si pa lahko ogledate ta blog,ki se vsakemu prikaže ko vtipka moje ime in priimek.

https://rednnammaynot.blogspot.si/2015/10/rednnammay-je-sebicna-in-introvertirana.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Pravo in Internet

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu