Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  Razpad zveze (otrok) in nagajanje
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
topblizq81
PrispevekObjavljeno: Tor 24 Apr, 2018 18:01  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Apr 2018 17:37

Pozdravljeni. S partnerko sva se razšla. Imava 1,3 leta staro punčko. Plačujem preživnino in vse kar je potrebno. Pojavili so se dvomi da otrok ni moj in mislim naredit test očetovstva. Glede na vse grde stvari, ki jih je naredila, ko sva se razšla me zanima ali jo lahko iztožim, če otrok ni moj in naprej me zanima glede na to, da imam močno rad otoka ali bi imel lahko še naprej stike z njo?

Bivša partnerka ima tudi psihične probleme. Že pred mano je nagajala fantu, ki jo je pustil. Ko tega ni sprejela je napihovala trebuh se slikala češ, da je noseča in mu pošiljala slike. Fant je bil ves iz sebe. V času ko sva bila midva skupaj je večkrat za brez veze znorela, celo govorila, da bo ubila njo in punčko in jih ne bom več videl. Prijavila me je na policijo češ da sem nasilen in da se me boji, a po drugi strani hotela še naprej bit z mano. Ima vidno ščitnico na vratu ki jo moti. Hotela je it na operacijo, vendar so ji zdravniki odklonili ker ima 1 hormon zelo povišan. Nenazadnje ampak to moram še preverit je vozniku kamiona na črno prodajala spolne usluge.

Veliko grdih stvari je počela, celo zanemarjala otroka in ga puščala ves dan drugim. Zdaj pa se prikazuje kot najboljša mama. Živi skupaj z mamo, babico in dedkom v 30m2 stanovanju. Mala nima prostora da bi se igrala in to lahko počne samo na postelji. Ko sva se spoznala ni znala čisto nič ( kuhat, prati, pospravljati....itd) ker ji je to, kot to dela spet sedaj njena babica.

Prosim za pomoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jurek73
PrispevekObjavljeno: Sre 25 Apr, 2018 9:56  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Sep 2009 9:53

Če imaš otroka rad, potem ne zapletaj zadev z očetovstvom.
Raje zbiraj dokaze in se dobro pripravi za boj na CSDju.
Od preteklih dogajanj s fanti, do groženj,...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu