Avtor Sporočilo
<  Priporočila Administratorju  ~  kdo od tu je dejansko pravnik?
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Tor 25 Dec, 2018 23:54  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

ja, grozno neodraslih oseb hodi po svetu. in na žalost bo zmeraj več tega. cepetajo in hočejo vse. a nič ne bi naredili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ma-go
PrispevekObjavljeno: Sre 26 Dec, 2018 17:41  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Jul 2014 8:39

forumuser28 je napisal/a:
Ne, jaz sem izobraževalec "posebnih oseb".
Ob tvojem dojemanju sveta, sem ti ga opisal zgoraj, ne, ni čudno, da smo, kjer smo.

Kako z avtom? So ti ga dali? Sej če so grdi, grdi in ti ga ne: prašaj na rent-a-car... eno bmw 7 nej ti neodplačno posodijo za leto ali dve. Ker si pač ti. Pa če je poraba velika, dej zaželi si še, da na Petrolu lahko zastonj tankaš. Car pač. Vse zastonj, kar si ma-go zaželi, ljudstvo priskrbi (fak, kok mi dons te rime grejo).

tole pa nima niti malo zveze z brezplačnim pravnim nasvetom, si falil forum, če te zanima avtomobilizem moraš pač na avto.net.
Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Tor 01 Jan, 2019 16:18  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2012 0:49

Vidim, da si bolj "preproste sorte". Ti bom razložil na tvoji ravni, glede na to, da imam mladoletno nečakinjo bom poizkusil z osnovnošolskim nivojem, povej, če ti je preveč, lahko probam še nižje.

Torej kar nisi razumel in se je nanašalo na avto, ni bila tema za na avto.net ampak primerjava tvojega odnosa, ko fehtariš za free advice, ampak po tvojih pogojih, s tem, da zahtevaš, da ti dajo v neodplačno uporabo bmw7ko na nekem rent-a-car-ju.

Ker vidim, da ti intelekt ne omogoča, da bi razumel, ti pojasnim še enkrat na primeru salame. To bo mogoče šlo, osnovnošolci jedo salame, a ne?

Torej, to, da fehtariš za zastonj nasvet na private, potem se razburjaš, da ti kolegica odgovori, da ti na private ne bo odgovarjala,... je na ravni tega, da greš v trgovino, si zmišljuješ katero salamo bi, pa kako mora bit narezana, ves čas pa pričakuješ, da ti salame seveda ne bodo zaračunali. Ker ti si pač car, jack, kralju ali karkoli se že poimenuješ in ti ni treba plačati nič. Naj bodo veseli, da si blagovoljil prit k njim po (potvoje) zastonj stvari.

Povej če ti še vedno ni jasno, kaj v tvoji logiki je zgrešenega. Ker res rad "razsvetlim" takega posebneža kot si ti, se lahko potrudim pa bova šla na slikce. Ti narišem pa boš mogoče dojel...
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
pravniki.info Seznam forumov  ~  Priporočila Administratorju

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu