Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  Mati večkrat psihično znorela pred novorojenčkom
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
topblizq81
PrispevekObjavljeno: Sre 20 Feb, 2019 19:20  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Apr 2018 17:37

Mati otroka imela nekontrolirane napade. Imela sva pravo momente, v katerih je kričala pred otrokom. Otroka sem vzel v naročje in ona je pritekla k meni in mi grobo pulila otroka iz naročja. Otrok na koncu ni mogel niti več dihat od samega jokanja.
To se je zgodilo vsaj 3x. Takrat seveda nisem prijavljal ker sem mislil da se bo nekako vse rešilo. Sedaj sva narazen že kako leto in pol. Izvedel sem da je naredila veliko grdega že v preteklosti. Danes sem bil na policiji ker bi rad zaščitil otroka in jih vprašal če lahko prijavljam za nazaj. Rekli so mi da ne morem da k večjemu lahko od 3-6 mesecev. Za nazaj imam seveda veliko dokazov in veliko prič kaj je vse počela, od napadov do varanj, na črno prodajanje svojega telesa, in o tem kako je slabo skrbela za otroka.
18.2.2018 me je prijavila na policijo in jim povedala zgodbo za nazaj. Vse se je zlagala. Njena zgodba za nazaj je bila stara več kot 6 mesecev ampak je šlo naprej in bil sem obtožen. Na koncu smo naredili pač tako da sem teden dni delal v dobrodelne namene.
CSD pa mora imeti prijavo od policije. Mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim. Hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu