Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  odvzem vozniske ter ponovno opravljanje
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
jaycuttler
PrispevekObjavljeno: Ned 21 Apr, 2019 21:40  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Sep 2013 11:02

zdravo

pred nekaj dnevi sem dobil odlocbo o odvzemu vozniske ter da imam 20 kazenskih tock, katere so bile vse povezane s prehitro voznjo, dobil sem 12 kt z motorjem ter 8 z avtom, od tega jih je bilo 12 storjenih z enim prekrskom na motorju skoraj dve leti nazaj.

cca pol.leta nazaj sem poslal vlogo na ministrstvo za pravosodje o stanju kazenskih tock in so mi poslali potrdilo, da nimam evidentiranih tock, kar se mi je zdelo cudno in me je tudi zavedlo, saj sem mislil, da jih potem nisem dobil od tistega prekrska na motorju in jih tudi nisem sel zbijati.

Letos pred cca enim mesecem pa sem dobil dvakrat radar po posti za 3 kazenske tocke, ki me je nameril od zadaj v avto ob 5.30 zjutraj na poti v sluzbo, ker nisem vedel, da radar meri ze ob 5.30 zjutraj v cisti temi sem peljal 10 km/h vec in dobil v dveh tednih zapored radar za 3 kt, kmalu zatem sem dobil posto za odvzem vozniske, imam A,B ter cca 1 mesec nazaj sem opravil se za C kategorjjo, sedaj pa mi bodo odvzeli izpit, zanima me, ce moram ob ponovnem opravljanju izpita zopet delati izpit za C kategorijo, s katerim nisem storil nobenega prekrska?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Sre 01 Maj, 2019 13:39  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

ja, izgubiš za vse. predlagam ti da si dobiš odvetnika in zadevo malo stisneš. imaš možnosti da ti ga ne vzamejo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu