Avtor Sporočilo
<  Izvršilno pravo  ~  izvršitelj
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
stadler
PrispevekObjavljeno: Čet 04 Jun, 2009 12:50  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Maj 2009 13:41

hvala za odgovor - ma sem billa trapa in sem že plačala tiste "stroške" kot jih je izvršitelj zahteval, ker sem bila tako znervirana z vso situacijo.... sedaj mi je sicer žal, ker po vseh nasvetih oziroma odgovorih bi bilo najboljše, da bi mu mirno rekla, da stroške sicer bom plačala, ampak naj jih kar lepo določi sodišče s sklepom! Sicer pa razmišljam, da bi vso zadevo kam prijavila.... naj malo preverijo, kako izvršitelji delujejo v okvirih zakona...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
riba43
PrispevekObjavljeno: Čet 04 Jun, 2009 19:54  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 18:25

Prijavite izvršitelja na Ministrstvo za pravosodje. Tudi pri meni je eden od najbolj znanih slovenskih izvršiteljev to lani poskušal pa sem podal prijavo, dokumente, ki sem jih od izvršitelja dobival. Uspešno!!
Nazaj na vrh
stadler
PrispevekObjavljeno: Pet 05 Jun, 2009 8:31  Odgovori s citatom

Hvala! Predvidevam, da gre za istega precej "znanega" izvršitelja.... Ali ste prejeli že kakšen odgovor - glede prijave?
Nazaj na vrh
riba43
PrispevekObjavljeno: Pet 05 Jun, 2009 9:15  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Avg 2006 18:25

Pred nekaj meseci je poskušal na vsak način priti v stik z nami, pa sem vse stike zavrnil. Je pa že bil kaznovan v letu 2007 in je bil 6 mesecev brez licence. To mi je sam pripovedoval in se skoraj zjokal, ker revež ni imel tudi za hrano. Ga je pa prijavila ena izmed njegovih strank. Odgovora ministrstva nisem prejel, mislim pa, da ni niti predvideno, da me obvesti. Vsekakor po njegovem vedenju, je želel da prijavo umaknemo. Prijava vsekakor je umestna, če je postopal tako kot opisujete. Napišite in priložite vse kar imate. Čim več prijav tem večja možnost, da za stalno izgubi licenco. Sicer pa ima tako ali tako že ogromno premoženja. Na TV so ga označili kot najbogatejšega izvršitelja in po njegovih izjavah, ki mi jih je dajal, je to mogoče. Velik Lo***.
Nazaj na vrh
stadler
PrispevekObjavljeno: Pet 05 Jun, 2009 12:48  Odgovori s citatom

Jooj kakšen revež! Upam (sedaj sem že malo "žleht"), da se je vsaj pol toliko grozno počutil kot takrat jaz in moji domači, ko je na vsak način hotel odpeljati vse in to takoj! Z avtom na leasing in še tastovimi stvarmi.... Saj pravim, da se zavedam obveznosti, ki jih imam do upnika in vem da je to njihovo delo, ampak to je bil pa višek - obnašal se je kot neki "izterjevalec" - neuradni... Odločila sem se, da bom prijavila, tako da upam, da bomo vsaj kaj dosegli. LP
Nazaj na vrh
radoha62
PrispevekObjavljeno: Ned 25 Sep, 2016 9:46  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 16:51
Kraj: Medvode

In potem, ko boste oddali pritožbo na sodišče in čakali na odgovor bodo nastajali dodatni stroški, zadeva pa bo rešena ko boste stari 100 let.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
pravniki.info Seznam forumov  ~  Izvršilno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu