Avtor Sporočilo
<  Pravo in Internet  ~  Prelom dogovora med študentom in podjetjem
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Imikok
PrispevekObjavljeno: Čet 17 Dec, 2009 22:26  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Dec 2009 21:52

V mesecu novembru sem preko študentskega servisa našel oglas, da neko manjše podjetje išče študenta za izdelavo spletene strani. Na prvem sestanku smo se pogovorili o projektu nato sem jim poslal na mail neko okvirno ponudbo v kateri sem napisal ceno in do kdaj bom to naredil. Po preteku nekega časa sem jaz že izdelal neke 50% projekta in sem jim nato dal v pogled. Nakar so se začele težave, da določene stvari niso uredu (ker projekt ni še dokončan logično da ne more vse delati oz. biti narejeno). Nato sem začel dobivati na mail čudne pripombe oz. že kar žalitve. Ker se mi zdi skrajno nesramno od podjetja sem odstopil od izdelave oz. projekta. Zdaj so mi pa zagrozili, da bo plačal storjeno škodo, ki bo nastala ker projekt ne bo dokončan v roku. Zanima, kaj lahko sploh to podjetje doseže saj vsi dogovori so ustni oz. preko maila. Ali lahko podjetje res tirja nastalo škodo? (podjetja nisem dobil nobenega avansa oz. dogovor je bil tak ko končam se potem dvignem študentsko napotnico za delo.)

Hvala že v naprej za morebiten odgovor!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Pravo in Internet

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu