Avtor Sporočilo
<  Evropsko pravo  ~  Prometna nesreča v Italiji.
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
DJEAT
PrispevekObjavljeno: Sob 18 Sep, 2010 9:41  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sob Sep 2010 9:32

Slab mesec nazaj sem bil v Italiji udeležen v MANJŠI prometni nesreči v kateri sva imela oba udeleženca manjše poškodbe na blatniku, ker se nisva morala nič dogovoriti (človek je hotel več tisoč evrov in ne ni imel dobrega avta...) sm mu v najivnosti dal osebni dokument (katerega sem tudi kasneje preklical). Potem sem čez 3 tedne dobil klic od slovenske policije, da naj se oglasim na razgovoru. Tam mi je policist slikal "škodo" (ki je res minimalna pri meni) in mi povedal, da policija v italiji želi, da se zglasim tam, da se pomenimo, tisto kar so pa poslali naši policiji pa že trdi, da sm samo jst kriv (kako je to možno, samo po njegovi izjavi? in zakaj bi šel tja, če me majo že za krivega). Nakoncu mi je policist neuradno rekel, da me ne morjo prisilit, da grem v trst in da tudi kazni ne moram verjetno dobiti, da naj samo pokličem. Avto ni registriran name, zavarovan je pa kasko pri zavarovalnici triglav. Zanima pa me ali naj grem v Italijo in če ne grem kaj lahko naredijo. Hvala, lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Evropsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu