Avtor Sporočilo
<  Medicinsko / zdravniško pravo  ~  izgubljena kartoteka
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
piranja113
PrispevekObjavljeno: Sre 07 Sep, 2011 22:38  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 10:37

lep pozdrav,
mene pa zanima na koga se lahko obrnem ob izgubi kartoteke.
Namreč menjala sem osebnega zdravnika in sestro prejšnega zdravnika prosla za kartoteko,da jo odnesem k izbranem zdravniku,vendar mi je ta sestra dejala da oni to pošiljajo in da jim naj povem naslov kam poslati kartoteko.To sem tudi storila in ko sem čez čas poklicala k izbranem zdravniku kartoteke niso dobili,počakala sem še mesec dni in ponovno poklicala k izbranem zdravniku za kartoteko,vendar je še niso dobili.Sestra mi je dejala kam naj se obrnem in povprašam kaj je z kartoteko....v vložišče.V vložišču so mi dejali da je bila kartoteka poslana pod neko njihovo indentifikacijsko številko k izbranemu zdravniku,vendar je tam ni.....sestra izbranega zdravnika mi je priskočila na pomoč in še ona poklicala v vložišče,vendar je dobila enak odgovor kot jaz,napotila se je še na pošto kraja če bi bila morda tam vendar tud tam je ni.Sedaj je že 4 mesece mimo in kartoteke še kr ni in ni nikjer kamor pač pokličem mi ne vedo ničesar povedat.....sedaj mi je pa že dovolj vsega in bi rada prišla zadevi do dna in do svoje kartoteke v kateri je vse moje življenje,zdravstveni izvidi,bolezni,alergije,skratka vse od prvega dne življenja.
Ali mi lahko kdo pomaga kam se obrnit in kako do kartoteke.

p.s. toliko o tem kako zdravstvo varuje osebne podatke.

lp Smile
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Medicinsko / zdravniško pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu