Avtor Sporočilo
<  Medicinsko / zdravniško pravo  ~  nujno-zzzs
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
luns
PrispevekObjavljeno: Čet 19 Jul, 2012 13:05  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Sep 2008 8:29

Čudno!
Najprej dobiš odločbo,da je zahtevek zavržen potem pa po enem tednu vabilo na narok za prvo obravnavo-???

pa saj gre itak že vse narobe,...

lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
El_juero
PrispevekObjavljeno: Čet 19 Jul, 2012 19:47  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 22:30

Če prav sklepam, ste predhodno dobili odgovor ZZZS na vašo tožbo. Temu sledi prvi narok sodišča in naslednji, pač odvisno od dokaznega postopka. Sodišče se torej še ni izreklo.

Ali pa je vaša zdravnica poslala nov predlog na ZZZS in ste na podlagi tega prejeli novo negativno odločitev.
Nazaj na vrh
luns
PrispevekObjavljeno: Tor 04 Sep, 2012 10:39  Odgovori s citatom

Sedaj smo imeli prvi narok.
En kup opaženih napak v postopkih ravnanja vseh-(razen mene)!
Sedaj bo zaslišanje prič,kar šterih os. zdravnikov(toliko jih je pač zd.zamenjal,ki so bili vpleteni med mojo "boleznijo),ortopeda(ki meje operiral in k kateremu hodim na kontrole),zavod za zaposlovanje,za medicino dela,za bolečinsko terapijo,......
Sodišče je predlagalo takojšni ponovni predlog s strani moje os. zdr. na komisijo,da mi ponovno odobrijo bolniško.

In nakoncu se vprašam naj vpletem še zastopnika bolnikovih pravic,ali pa še človekovih pravic???Naj podam še kako ovadbo???
"Mislim"ni čudno,da človeku preostane samo še "goltanje" pomerjeval,čene bi že zdavnaj obupal nad vsem!!

LP:
Nazaj na vrh
El_juero
PrispevekObjavljeno: Sre 05 Sep, 2012 21:42  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Jan 2007 22:30

Zaslišanje prič je normalen postopek pred sodiščem.

Bolj čudno je to, da sodišče predlaga podajo predloga za ponovno odobritev bolniške. Mogoče sicer gre zato, da bi si uredili status za naprej, do takrat pa se bo izreklo sodišče.

Sicer pa je razbrati, da ste na Zavodu RS za zaposlovanje. Ker je z 31.5.2012 (ZUJF) ukinjena pravica do bolniške za brezposelne osebe, ki prejemajo nadomestilo na ZRSZ, za naprej po vsej verjetnosti ne boste dobili bolniške.

Kdaj ste imeli bolniško in od kdaj ste na ZRSZ?
Nazaj na vrh
luns
PrispevekObjavljeno: Čet 06 Sep, 2012 10:43  Odgovori s citatom

Na bolniški sem od novembra 2010,na zavodu pa prijavljen od novembra 2011.
Odpuščen sem bil protizakonito,in proti temu delodajalcu imam sedaj sodno izterjavo dolgov.
Ravno to so ogotovili,da sem v bolniški stalež vstopu mnogo pred sedanjim zakonom o nadomestilih.Tako,da mi pripada po starem zakonu pravica do nadomestila do inv. komisije in da denarno nadomestilo za čas brezposelnosti miruje.
To je na sodišču postalo vsem jasno.Ni pa bilo jasno kako je do tega prišlo,da mi niso priznali ne mirovanja nadomestila,niti mi niso dali bolniškega staleža ,čeprav vsi vedo,da sem trenutno nezmožen opravljati družbeno koristno delo-nezmožen za zaposlitev.
Še najmanj je to jasno g.,ki je zastopal zzzs,niti mu ni jasno zakaj niso že oni zaprosili za oceno na inv.komisiji.Ta je sedaj v teku.
Sedaj ne prijemam nobenega nodomestila že šteri mesece(brez vsakega ficka),dolg do banke za kredit pa raste in bo verjetno banka proti meni vložila izterjavo.
Sedaj pa naj preživi 4 članska družina s šolarji z njeno plačo pr.750e!

Ja,ja-take so v tej naši socialni,pravni,....ljubi sloveniji!!

lp.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
pravniki.info Seznam forumov  ~  Medicinsko / zdravniško pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na: