Avtor Sporočilo
<  Zdravstveno pravo  ~  prostovoljno pokojninsko zavarovanje-plačilo
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
nočka
PrispevekObjavljeno: Čet 30 Maj, 2013 14:37  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Maj 2013 16:31

Prosim za nasvet. Že od leta 2006 si plačujem prostovoljni prispevek za pokojninsko zavarovanje. ob prijavi mi nihče ni povedal,da sem uvrščena pod zavarovalno številko 212,ker nisem bila prijavljena na zavodu za zaposlovanje. In zato,ker nisem bila prijavljena na zavodu sem kot brezposelna in invalid III kategorije pošteno kaznovana saj so mi prispevek povišali na 190 eurov,kar pa ne velja za vse , ki so bili do 31.12.2012 prijavljeni na zavodu za zaposlovanje in ne dobivajo več nadomestila. Vsem tistim je država znižala prispevek nazaj na 59,87 eurov tako kot smo ga do navedenega datuma plačevali vsi nezaposleni v Sloveniji(ožji izbor). Prosim ali mi lahko kdo svetuje kaj se v tem primeru da narediti? Oziroma kam naj se obrnem? Pisala sem že na ZPIZ;ZZZS;DURS odgovor se vrti od enega do drugega drug na drugega se izgovarjajo. Torej v naši državi je in bo očitno tako,da je potrebno kaznovati tistega ,ki od države nič ne dobiva in dati tistemu,ki je od države že dobival in bo dobival še naprej. Sama nisem dobivala ne nadomestila in nikakršne socialne pomoči saj sem pred 6 leti zaradi poškodbe hrbtenice sama zapustila službo in od tedaj si tudi pošteno plačujem prispevek tako za prostovoljno pokoj.zavar.kot za obvezno in prostovoljno zdravstveno zavarovanje. Ali moram biti zato še dodatno kaznovana ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Zdravstveno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu