Avtor Sporočilo
<  Pravo in Internet  ~  Izogibanje povračilu vplačane storitve
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
eva77
PrispevekObjavljeno: Pon 11 Nov, 2013 15:41  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Nov 2013 15:35

Zdravo, zanima me, kakšne opcije imam v primeru, ko je ponudnik storitev registriran v Kanadi (vsaj tako navajajo na svoji spletni strani) in uspešno ignorira moje pozive k refundaciji članarine že 6 mesecev.

Na kratko: Novembra 2012 sem plačala 90 CAD članarine na http://www.jobsindubai.com/, kjer garantirajo povračilo denarja, če po 6 mesecih ne dobiš zaposlitve prek njih. Po 6 mesecih sem zahtevala povračilo in vse od takrat me uspešno ignorirajo oziroma zavlačujejo izplačilo. Najprej so odgovorili, da še niso prejeli mojega zahtevka, potem, da izplačilo traja 8 tednov, potem ponovno,da niso dobili zahtevka.. vmes sem govorila z njihovo uslužbenko (začetek oktobra), ki je rekla "da vidi, da je moje izplačilo v proceduri in naj bi bilo izplačano do konca oktobra". Seveda se to ni zgodilo - pisala sem jim ponovno in ponovno dobila odgovor, da mojega zahtevka niso prejeli... Mineva že 6 mesecev in sem tako jezna, da sem pripravljena iti tudi v Kanado in nekomu nekaj odrezati.

Šalo na stran, prosim za nasvet, na koga naj se obrnem, ali v Sloveniji obstaja kdo, ki se s tem ukvarja? Morda kak (mednarodni) organ, veleposlaništvo?

Hvala že vnaprej za pomoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Pravo in Internet

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu