Avtor Sporočilo
<  Medicinsko / zdravniško pravo  ~  strokovna napaka
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
nena12
PrispevekObjavljeno: Pet 20 Dec, 2013 9:10  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Avg 2013 11:00

Zanima me naslednje za znanca

Med zdravljenjem poškodbe mi zdravnik ni verjel, da imam hude bolečine. Celo trdil je, da se mu sanja ne, zakaj hodim toliko tja, če so mi že povedali, da je vse v redu. Kar je tudi napisal - naj grem drugam, kajti glede poškodbe ni nič, vse b.p..
Tako se je nadaljevalo skoraj celo leto, vmes je bilo moje stanje vedno slabše. Dokler na koncu v samoplačniški ambulanti na navadnem UZ (katerega mi zdravnik ni želel narediti, ker je nesmiseln, kajti ve, da je vse v redu!) ugotovijo potrgane kite, vezi.... Žal so zaradi pozne sanacije poškodbe ostale nepopravljive težave. Vse imam na papirju. Sedaj me pa zanima - imam možnost zahtevati odškodnino - za bolečine, psihične bolečine, za izgubo dohodka (brez službe), ....Hkrati pa me še zanima, kolikšna je lahko ta odškodnina? Višina?!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
luns
PrispevekObjavljeno: Pet 20 Dec, 2013 14:56  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Sep 2008 8:29

dobrodošla - to bo še dolga pot,........pri meni po treh letih sem šele na začetku!

lp.
Nazaj na vrh
regoc
PrispevekObjavljeno: Sob 21 Dec, 2013 13:08  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Apr 2013 8:26

Mi nekdo pojasni prosim, kako je to zdravnik "vedel" da je vse v redu, UZV je pa pokazal drugače?

Je to zdaj normalno ali ni normalno?

Jaz za svoj problem ne rabim ultrazvoka, rabim samo nekog kdo si bo dal par minut da bo vsaj poslušal, za kaj gre.

Očitno tudi vsi vse "vedo" brez da sploh poslušajo, tako da bo tudi pri meni očitno dolga pot...

Je to v redu?
Lp

P.s. Kite pa vezi nimam, hvala bogu, potrgane in me nič fizično ne boli. Odprto pa priznam da nisem pričakovala da se vse to lahko zgodi, posebej pa ne reakcije take kake so. Po meni osebno Vi imaste prednost. Samo, res nisem računala da je takih primerov toliko.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Medicinsko / zdravniško pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu