Avtor Sporočilo
<  Zdravstveno pravo  ~  nateg preko telefona Vzajemna
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
skyline
PrispevekObjavljeno: Tor 14 Okt, 2014 9:26  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Okt 2014 9:06

živjo, pred cca 3 meseci so me klicali iz vzajemne glede novih zavarovanj za bolezni srca in ožilja in rakavih obolenj.
rekli so, da naj bi se zakon v kratkem spremenil in v primeru teh bolezni, ne bodo krila obvezna in dopolnilna zavarovanja.. ponujali so mi 2 paketa, za okoli 25€ na mesec in 8€ na mesec, ker mi je zdravje najpomembnejše in se nisem pozanimal kako je v resnici s tem, sem se odločil za paket za 8€..
pred kakšnim tednom, so na poptv razkrili, da je bil vse skupaj nateg in da naj bi v primeru teh bolezni, to krilo že obvezno zavarovanje..

http://www.24ur.com/novice/slovenija/lagali-da-bi-pridobili-nove-zavarovance.html

http://www.24ur.com/novice/slovenija/zzzs-bo-ovadila-vzajemno-ker-je-zavajala-zavarovance.html

ker se mi zdi to skrajno grdo, razmišljam o tožbi vzajemne.. s tožbami nimam nobenih izkušenj, zato me zanima, ali imam pravno podlago za tožbo in ali se mi sploh splača tožiti, da bi dobil kakšno odškodnino?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fan2
PrispevekObjavljeno: Tor 14 Okt, 2014 11:04  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Apr 2006 17:45

Odstopi od pogodbe, prijavi tržnemu inšpektorju, škoda ti pa ni nastala nobena oziroma bi se lahko reklo, da je škoda dodatna premija - tožbe ti tako, da se bi ti kaj splačalo, ne bo sestavil noben odvetnik, ker so zneski premajni, tarifa pa prenizka.

Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Zdravstveno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu