Avtor Sporočilo
<  Medicinsko / zdravniško pravo  ~  spremstvo dvoletnika na rehabilitaciji- bolniški stalež
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
jancheee
PrispevekObjavljeno: Pon 20 Okt, 2014 14:18  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sob Jul 2011 22:15

Pozdravljeni...
upam da mi bo kdo lahko pomagal. moj otrok je bil po operaciji stopala na zdraviliškem zdravljenju na debelem rtiču. ker je moj sin star komaj dve leti, sem bila jaz kot mati edina ki ga je uspela motivirti za fizioterapevtske vaje. ob tem bi še dodala da so me fizioterapvtke sočasno učile vaj, ki jih še sedaj izvajama doma, saj še z stopalom ne funkcionira kot bi moral. zdravnica ki naju je imela tam preko, mi je napisala da priporoča bolniški stalež iz teh dveh razlogov. iz prve stopnje sem dobila zavrnjeno, poslala pritožbo na drugo stopnjo in dobila tudi zavrnjeno. sedaj se mislim pritožit na sodišče- prvo zaradi vaj in drugo zaradi tega ker bi po njihovem otrok ki je star dve leti, sposoben biti sam v hotelu brez nadzora, poudarjam, nimajo urejenega varstva ( bolnica je drugo!¨)

lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
susa
PrispevekObjavljeno: Pon 20 Okt, 2014 17:07  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Okt 2009 11:56

tukaj sta dva dejstva.
1. bolniško za čas, ko ste bila z otrokom vam bi lahko dala osebna zdravnica otroka.
2.Če pa želite, da vam plačajo bivanje z otrokom v zdravilišču pa je za to zavarovalnica kjer ste dobila zavrnjeno.
Kako boste naprej ne vem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Medicinsko / zdravniško pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu