Avtor Sporočilo
<  Ostalo  ~  Višji račun popravila kot je vrednost stroja
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Barbara Hočevar
PrispevekObjavljeno: Sre 11 Mar, 2015 16:15  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Mar 2015 16:00

V popravilo sem nesla 30 let star šivalni stroj (nič rabljen!) in mojster mi je pri oddaji povedal, da vidi, da je zlomljen nek del, kar bo stalo kar 75 Eur. Ob podatku, da bo za popravilo potreboval dva meseca, sem se tudi začudila. Po poteku dveh mesecev in pol so me klicali in šla sem iskat popravljen stroj. Po telefonu me niso obvestili o višini računa. Tako sem bila zelo v šoku, ko sem videla račun za 200 Eur. Pred tem pa mi je mojster še navdušeno kazal kako prodajaprav en tak stroj, ki ga je ravnokar popravil, za 150 Eur. Mojstru sem povedala, da se mi zdi račun ogromen, saj mi je napovedal popravilo le za 75 Eur, stroj pa je vreden le 150 Eur. Tako je 200 Eur za popravilo več kot je asam stroj vreden.
Povedala sem mu, da mislim, da bi me moral obvestiti po telefonu o povečanem znesku popravila, in da bi se jaz nato morala odločiti, če ta stroj sploh popravlja naprej. Moja odločitev bi seveda bila, da stroj neha popravljati. Po daljšem pogovoru ni nikakor pristal na noben kompromis in ni priznal, da bi me moral poklicati. Tako on ne odstopa od cene poravila.
Kaj lahko storim?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Ostalo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu