Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  Marihuana in policija
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
serfio
PrispevekObjavljeno: Ned 07 Feb, 2016 15:16  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Feb 2016 15:12

Zanima me ali me lahko policist obtoži, da je marihuana moja glede na to da jo je našel na tleh? Bilo je zunaj pred eno barako in kar naenkrat se pripeljejo policisti kaj počnem tu in sem jim lepo povedal da čakam kolega.. Brez razloga sem moral spraznit žepe in ko sem jih vprašu na podlagi česa mi je reku zato ker je on tako reku, poleg tega mi je iz roke iztrgal mobilni telefon.. No našli so samo rizle, kasneje pa je na tleh našu še marihuano, prvo kot prvo sploh ni pokazal kaj je našel in me obtožu da je to moje in da cakam kolega da mu zdilam. Baje so nasli tud ogorek, no izdal mi je potrdilo o zasegu, ampak ga nisem podpisal in potem je namesto mojega podpisa napisal 'noče podpisat, ker ni njegovo'..

Zdaj me pa zanima Al sem v problemih Al ne, ker dejansko me ni noben vidu in marihuano je on našel nekje na tleh in ne pri meni. Prosim za mnenja kakšnega ki se na to spozna.

Hvala in lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Ned 07 Feb, 2016 19:41  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

če nisi mladoleten bi ti moral dat kazen po hitrem postopku. dejansko je probal kaj stisnit iz tebe a ni uspel. prav si naredil da nisi podpisal, saj dejansko je nisi imel pri sebi.
Nazaj na vrh
ss79
PrispevekObjavljeno: Pon 08 Feb, 2016 13:58  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 21:58

Če si podpisal ali ne ne igra nobene vloge. Pomembno je ali te je videl, ko si odvrgel ali ni videl. Če bo napisal, da te je videl, odvreči boš težko, dokazal nasprotno.

serfio
PrispevekObjavljeno: Pon 08 Feb, 2016 16:17  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Feb 2016 15:12

Noben ni videl ničesar.. ker ogorek in marihuano so našli nekje na tleh šele po 10,15 minutah ko so me zadrževal... v tem je fora da ni noben nič vidu in so me kr obtožli.
Nazaj na vrh
RED_line
PrispevekObjavljeno: Tor 09 Feb, 2016 2:04  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

hja, lahko se reče da je to slovenska policija. pač eno sranje od sranja. tudi če nisi kriv boš kriv, če pa pokradeš miljone pa te bodo pustili pri miru. na žalost je tako
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu