Avtor Sporočilo
<  Ostalo  ~  Kako je moja spletna stran prinesla nove kupce
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
tanja25
PrispevekObjavljeno: Sre 09 Mar, 2016 5:34  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Mar 2016 5:18

Živjo,

No, pred kratkim sem se odločila narediti spletno stran, ki bi ponujala določene izdelke za osebno nego. Sicer nič posebnega, pa vendar mi je bila ideja všeč.

Problem se je pojavil, ko sem želela iti preko klasičnega kupa slik in generičnih tekstov. Zato sem se odločila poiskati malce pomoči pri sami prezentaciji in hitro odkrila, da večina ponudnikov izdelave spletišč dejansko le izdelajo (ali le prekopirajo) dizajne, ko pa pride do prodajno usmerjene vsebine, pa te prepustijo samemu sebi.

Potem pa sem malce tvegala in po branju tegale prispevka: http://www.spletniposel.si/nasveti/izdelava-spletne-strani-na-pameten-nacin najela avtorja omenjene strani, kateri mi je sestavil take tekste, da so moji dosedanji obiskovalci dejansko postali kupci z 10% konverzijo. Ni slabo za začetek, ne?

No, skromni nauk moje zgodbe je: vsebina, oz. prodajno usmerjena prezentacija je vedno pomembnejša od gole grafike. Zdaj pa ste na vrsti vi; imate tudi vi spletno stran, oz. bi jo želeli imeti in kakšne so vaše izkušnje z vso zadevo? Delite svoja mnenja, prosim:)

Pa lepo se imejte!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fan2
PrispevekObjavljeno: Sre 09 Mar, 2016 10:31  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Apr 2006 17:45

Če verjameš....

Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Ostalo