Avtor Sporočilo
<  Zavarovalno pravo  ~  Ponarejen podpis
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Tinitin
PrispevekObjavljeno: Čet 07 Jul, 2016 13:49  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jul 2016 13:18

Pozdravljeni, zanima kaj se da naresti v primeru ko partner ponaredi tvoj podpis.
Bivša partnerka je v mojem imenu podpisala zivljensko zavarovanje, podpis ni tezko ponaredila, agentka ki pa je to polico sklepala pa je bila njena prijateljica. Po enem tednu se je tudi bivsa partnerka odselila. Poloznice pa so prihajale na moje ime. Jaz sem jih placeval misleci da placujem dodatno zavarovanje. V enem letu in pol ko sem si ustvaril novo druzino me je zena vprasala za kaj placujemo grawe, odgovoril sem ji da placujem dodatno zavarovanje, nakar mi je ona takrat povedala da moje dodatno zavarovanje placujejo moji starsi, saj so ji enkrat omenili da to placujejo ze 10 let in prihaja na njihov naslov poloznica. Takrat smo poklicali grawe kjer so mi rekli da imam zivljensko zavarovanje. Ko sem rekel da o temu ne vem nic, so mi rekli naj posljem dopis, da jaz to nisem podpisal. Ko sem to naredil se je polica razdrla, takrat mi je agentka rekla da moram na novo polico podpisat ce hocem denar nazaj, saj sem redno placeval. Po treh letih naj bi dobil izplacilo, kar bi moglo biti sedaj.
No sedaj je pa tako...polica ki jo je bivsa partnerka podpisala je iznicena...denar ki sem ga leto in pol placeval ne obstaja vec. Novo polico ce sedaj prekinem, spet izgubim ves denar. Se pravi tri leta sem placeval, dobim pa nic.
Zanima me kaj je z ponarejanjem podpisa? Saj z strani bivse partnerke imam izvrsbo na racuni za 700eu, to sem mislil sedaj poravnati, ko naj bi mi zavarovalnica izplacala. Z njo se pa tudi ne da zmenit da umakne izvrzbo. Ali je smiselno iti v tozbo zaradi ponarejanja podpisa brez moje vednosti? Saj sem toliko denarja zmetal stran pa se izvrsbo imam na vratu. Njej je pa smesno in trdi da ima vse pravice se podpisovati v mojem imenu, ker je bila moja partnerka.
Ali lahko tudi z zavarovalnico sodiscu kej dosezem ce grem v tozbo, saj tudi z njimi se ne da nic zmenit?

Res bi vas prosil za odgovor, saj ne vem kaj naj nardil, ker sem res v financni stiski.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Zavarovalno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu