Avtor Sporočilo
<  Izvršilno pravo  ~  Izvršba - Zastaranje
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
radoha62
PrispevekObjavljeno: Tor 13 Sep, 2016 15:14  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 16:51
Kraj: Medvode

Zaprite stran ki je neuporabna. Dobra za Bavčarja in ostalo golazen. Ne se it pravnike ki bi radi pomagali, če ste navadni nepismeni bedaki ki delate za našo bedasto nepravno državo. POMAGAJTE KAPITALISTOM DA BODO ŠE BOLJ BOGATI. Budale.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fan2
PrispevekObjavljeno: Tor 13 Sep, 2016 19:29  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Apr 2006 17:45

radoha62 je napisal/a:
Zaprite stran ki je neuporabna. Dobra za Bavčarja in ostalo golazen. Ne se it pravnike ki bi radi pomagali, če ste navadni nepismeni bedaki ki delate za našo bedasto nepravno državo. POMAGAJTE KAPITALISTOM DA BODO ŠE BOLJ BOGATI. Budale.

Tako je treba citirat, da bo Bavčar lahko prebral.

Jaz sem vedno vesel, ko me dolžniki učijo ETIKE.

PrispevekObjavljeno: Tor 13 Sep, 2016 19:49  Odgovori s citatom

fan2. Upam da ti bo življenje kdaj obrnilo hrbet in da bodo zarubili tebe in vse kar imaš. če ne znaš svetovati in si na strani kapitalistov, potem se odjavi iz te strani, in se prijavi tam kjer boš lahko kritiziral druge. GOSPOD popolni
Nazaj na vrh
g111
PrispevekObjavljeno: Sre 21 Sep, 2016 17:13  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jul 2007 13:29

Ljudje, dajte si zapomnit... današnji pravni sistem ščiti le tiste, ki se 'znajdejo' (v tem primeru delodajalec iz prvega posta), no, morda tudi specializirano izobražene. Vsi ostali, ki kdaj naivno ali iz neznanja sprejmejo kako kasneje zase sp.orno odločitev (in ki so dostikrat tudi naivno ogoljufani s strani tretjih oseb), lahko glede sistema mirne duše pocrkajo, oziroma ostanejo dolžniki do konca življenja (oz, na srečo sedaj vsaj do konca osebnega stečaja). Ne pravim, da je izmikanje dolgovom OK, vendar, vse prevečkrat so mnogi ljudje žrtve lastne naivnosti in 'neumnosti' ter nepravočasnega ukrepanja (in se mnogokrat niso z ničemer okoristili, ravno nasprotno). In kaj naredit s takimi? Jih ožigosati do konca življenja?
Nazaj na vrh
radoha62
PrispevekObjavljeno: Sre 21 Sep, 2016 19:46  Odgovori s citatom

g111. Kaj naj rečem,končno nekdo na portalu, ki razume ljudi v stiski, ne pa razni fan2 in ostali ki ne pomagajo, ampak kritizirajo. Verjetno jim je bilo najtežje delo v življenju ko so zapravljali ''očkov'' denar.
Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Čet 22 Sep, 2016 8:40  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2012 0:49

Dialog v zaporu:
A: "Matr jim mafijo nepošteno, zapirajo nedolžen folk!"
B: "Točn tko"
A: "Kaj si pa ti naredu, da si tle končal?"
B: "Pa nč, ta pravni sistem, ki ščiti le tiste, ki se 'znajdejo', me zatira"
A: "Mene tut"
B: "Vse kar sem naredil je, da sem se sprehajal po mestu"
A: "A zato so te zaprl?"
B: "Ja. Pa ker sem šel na obisk"
A: "Kam?"
B: "Jah ena vrata so bla odprta pa sem not stopil"
A: "A k prjatlu?"
B: "Ja, prjatlu. Sam, da me še ni poznal"
A: "In?"
B: "Mah nč, je biu en dnar na mizi, jaz ga pa rabim"
A: "Aja"
B: "Ja, pa sem si rekel, sej je moj prijatel ta, ki tu živi (pa se drugače ne poznava), pa si bom sposodil"
A: "Vidiš pošten človek, si mu mislu vrnt"
B: "Ja! Bi mu vrnu. Čeb se spomnu kje sm vzel"
A: "No, to ni nč tazga. Zakaj so ti pol par let dal?
B: "Ne vem. Banda nepoštena. Pa zato, ker sem se pol odpeljal domov"
A: "Aja"
B: "Mraz je že blo, pa se mi ni dalo pešačit. Pa ker so bli ključi od avta tam, sem si rekel, si bom pa še avto sposodil"
A: "In zato so te zaprl? Pa saj si samo naivno ali iz neznanja sprejel kako kasneje zase pravo odločitev!"
B: "Točn tko!"
Nazaj na vrh
g111
PrispevekObjavljeno: Čet 22 Sep, 2016 23:00  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jul 2007 13:29

He he, ja ja, vi se kar zaxebavaxte na ta račun... lahko je moralizirati s polnimi usti in polno ritjo vsega... Opisanih in podobnih žalostnih situacij sicer ne privoščim nikomur, bi pa bilo vsekakor terapevtsko za slehernega človeka, da vsaj za kratek čas izkusi kaj podobnega.
Nazaj na vrh
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Pet 23 Sep, 2016 9:54  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2007 23:40

Smisel tega foruma je ljudem dati objektiven vpogled v pravna pravila, ki se nanašajo na njihovo situacijo. Identifikacija izvirne napake, ki ko je enkrat storjena neizogibno vodi v neugoden razplet, je del pojasnila, predvsem zato, da lahko druge osebe, ki bi se lahko znašle v podobni situaciji, to situacijo lahko prepoznajo in ustrezno reagirajo.

"Prdušanje" nad nepravičnostjo sistema spada za gostilniški pult, ne sem, in je kontraproduktivno. Večina problemov izvira iz dejstva, da večina ljudi še vedno pričakuje, da bodo drugi skrbeli za njihove pravice oziroma da zanje veljajo drugačna pravila kot za ostale - so kot razvajeni otroci, ki jim mora mamica prinesti vse k r***, če ne se začnejo po kalimerovsko dreti, da je vse narobe. Trenutno je moderno bemtiti, kako taki mulci rabijo dve okrog kepe, pa dajmo enkrat aplicirat isto logiko na odrasle.

In glede polnih ust in polne riti vsega ... bi vam priporočila, da si greste ogledat, kako izgleda delo v povprečni odvetniški pisarni, pa da se pogovorite s študenti prava, ki so na valiumu, da lahko preživijo tista štiri leta j**** v *****, pa s pripravniki, ki delajo zastonj na sodiščih. Pa mogoče se pogovorite s kom, ki se pripravlja na PDI (ali kliknite na sosednji forum) - izkušnja, ki je ne privoščim niti najhujšemu sovražniku.
Nazaj na vrh
radoha62
PrispevekObjavljeno: Pet 23 Sep, 2016 18:05  Odgovori s citatom

Ja, ja ''PRAVNA DRŽAVA''. Prav imaš: ''Večina ljudi še vedno pričakuje, da bodo drugi skrbeli za njihove pravice oziroma da zanje veljajo drugačna pravila kot za ostale. '' Točno to pričakujejo in imajo tisti ki so na položajih. Njim ni treba skrbeti za dolgove ki so jih naredili pa tudi pravnih nasvetov ne rabijo ker z denarjem davkoplačevalcev plačujejo pravne nasvete in se ponavadi izvlečejo iz dreka brez posledic....Pa ne ti men o valiumu in ostalih drogah, da lahko delajo. Naj vzamejo kaj močnejšega kot naš predsednik (dokazano in potlačeno)
Ne klobasaj o mukah odvetniških pripravnikov. Če hočeš pomagati pomagaj če ne pa se skini s foruma.....
Nazaj na vrh
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Pet 23 Sep, 2016 18:11  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2007 23:40

Na tvojo smolo se sama odločam komu in kdaj bom pomagala, tako da zato ker imaš ti slab dan, ne mislim prikrajšat ljudi, ki pridejo na ta forum po pomoč.

In mimogrede, raje kot zahtevat, da pravila ne veljajo za nikogar (z argumentacijo, da ne veljajo za tiste na položajih), bi bilo precej bolj smiseno zahtevati, da veljajo za vse, tudi tiste na položajih. Ker tisti na položajih ne rabijo prava, samo ovira jih; pravo rabijo tisti, ki so na dnu.
Nazaj na vrh
radoha62
PrispevekObjavljeno: Pet 23 Sep, 2016 18:18  Odgovori s citatom

Vsaj nekje se strinjava. Pravo rabijo tisti ki so na dnu. V tem primeru sem to jaz. Ne smilim se sam sebi ampak moja zgodba je zelo ..............(Od smrti prve žene - rak, do zlomljene hrbtenice,..........) Sploh pa nimam slab dan, ampak slabo življenje. Pustimo to, skratka v naši državi se milijoni odpisujejo kot javni dolg, drobiži pa se izterjujejo. Ima Adi Smolar prav, ko pravi:''Ne šraufe, je tovarne treba krast.''
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
pravniki.info Seznam forumov  ~  Izvršilno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu