Avtor Sporočilo
<  Upravno pravo  ~  Vračilo preveč vplačane subvencije za najemnino
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Udir
PrispevekObjavljeno: Sre 05 Okt, 2016 18:29  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Okt 2016 18:05

Pozdravljeni,

prosim za vaš pravni nasvet glede vračila preveč plačane subvencije za najemnino.
Do junija tega leta sem bila upravičena do občinske subvencije za najemnino, ki je bila redno nakazovana na tekoči račun moje najemodajalke. Junija sem se preselila v partnerjevo stanovanje in spremembo stalnega prebivališča pravočasno prijavila upravni enoti in Centru za socialno. Iz ne vem kakšnega razloga je občina še tri mesece naprej plačevala subvencijo moji najmodajalki. Zdaj sem od občine dobila odločbo in dopis, da kot nosilec subvencije moram preveč plačano subvencijo vrniti. To ne bi bil problem, če bi najemodajalka meni nazaj vrnila ta denar. Žal, se izogiba mojim klicem, enkrat pravi, da ga ni dobila, drugič, da ga nima in nazadnje, da bo to ona uredila na občini. Bojim se, da tega denarja od nje ne bom dobila. Sad Zato me zanima kakšne so moje pravice in kaj lahko naredim, da se zaščitim. Kljub temu, da sem jaz nosilec pravice, ta denar nikoli ni prišel v moje roke - občina je direktno nakazovala na račun najemodajalke. Jaz pa imam dokazila, da sem prijavo prebivališča pravočasno prijavila UE in CSD.
Vnaprej hvala za vaš odgovor.
Lp,
Udir
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Upravno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo