Avtor Sporočilo
<  Civilno pravo  ~  Prekinitev pogodbe s Telemachom
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Barbra
PrispevekObjavljeno: Sob 12 Nov, 2016 14:28  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 19:14

Spoštovani!

Pred enim mesecem sem sklenila naročniško pogodbo s Telemachom za dve leti s tem, da imam prve tri mesece nižjo ceno naročnine. Že prvi dan sem bila neznansko razočarana nad tehniko, ki ne omogoča tega, kar v reklami obljubljajo, to je: " Preko Telemachovega priključka vam bomo zagotovili vse najsodobnejše komunikacijske in informacijske storitve z vrhunsko podporo in prijaznim osebjem. " Glede interneta in telefona nimam pripomb, kar se pa tiče gledanja televizije, je to obup. Pogosto rabim njihovo pomoč, da sploh dobim povezavo, zamik je bolje ne uporabljati če želiš obdržati mirne živce, program oddaj in njihova predstavitev je pod nulo. Osebje v prodajalnah in tudi preko telefona ni dovolj strokovno in tako dobiš nasvete, da se lahko samo smejiš.
Zanima me, ali lahko prekinem pogodbo in se sklicujem na neresničnost v predstavitvenem oglasu, ne da bi zato plačala 220 evrov kazni. Nemogoče je, da bi cele dve leti vzdržala ob taki zastareli tehniki in nestrokovnem osebju za podporo.

Hvala za odgovor!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
svetilkar
PrispevekObjavljeno: Pon 21 Nov, 2016 23:05  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Apr 2011 20:03

Kakor vem imajo običajno vsi ponudnki telekomunikacijskih storitev ugodnost določen popust cca. 1 leto če se zavežeš za dve leti. pogodbena kazen pa ni tako visoka kot jo navajate, vrniti moraš le popust katerega si prejel. Po vsej verjetnosti ste vi na obroke vzeli kakšen televizor ali laptop pri njih. in potem če predčasno prekineš pogodbo moraš to odplačati od enkrat. Edino tako si lahko razložim 220 evrov.

če bi jaz imel takšne težave, bi najprej naredil speedtest na internetu http://www.speedtest.net/
če bi izmerjena hitrost ustrezala hitrosti naročnine potem povezava z operaterjem ni problem, temveč je lahko:
ASmile napaka na tisti njihovi škatlici katero imate poleg tv-ja. nesite jo nazaj in zahtevajte da vam jo zamenjajo. Sem prepričan da jo bodo zamenjali. Na voljo imajo verjetno več različnih.
BSmile poškodovan ali slabo skonektiran kabel od modema do te škatlice poleg tv-ja. V tem primeru zamenjajte kabel.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Civilno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu