Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  Prijava na csd od bivsega partnerja mame
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
Majak1984
PrispevekObjavljeno: Sre 11 Jan, 2017 11:13  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jan 2017 11:08

Pozdravljeni. Na vas se obracam ker bi rabila pomoc oziroma nasvet glede nastale situacije.
Bom poskusila cim bolj na kratko opisati zadevo: Z bivsim partnerjem sva koncala izvenzakonsko vezo slabe pol leta nazaj. Preselil se je nazaj k mami jaz pa sem ostala v neprofitnem stanovanju katerega sva skupaj dobila a ker bi pac vsak rad zivel svoje zivljenje naprej se je on izselil od tu in si isce drugo stanovanje saj mu njegov financni polozaj to tudi omogoca. Zadnje 3 mesece sem prejemnica denarne socialne pomoci,to je edini vir dohodka ki ga imam,na sreco pa sem ta mesec dobila tudi slizbo tako da denarna pomoc ne bo vec potrebna. Problem je nastal ker me je njegova mati prijavila na center za socialno delo, ceš da sva se vedno skupaj in da hkrati financno izkoriscam njenega sina in denarno socialno pomoc,kar nikakor ni res. Zenska je zivi hudic in je delala probleme vseh 10 let najine veze. Na centru za socialno delo sem ze bila kjer sem podala svojo izjavo. Ker ga je njegova mati vrgla ven iz stanovanja ko je izvedela da se se vedno druziva (ostala sva prijatelja, se vedno greva na kavo,pride po posto itd. A imava vsak svoje partnerje) je pac nekaj casa bil pri prijatelju nekaj casa pri punci nato pa je odsel nazaj k mami. Sedaj na centru cakajo da pride tudi on in prica,poda izjavo. Hkrati zahtevajo izjavo punce in kolega da je bil res pri njih,problem je v tem da se ljudje v to nocejo vmesavat kar je razumljivo saj to nima nikakrsne veze z njimi. Prav tako je opozorila da lahko poklice vse ki zivijo v istem bloku kot jaz. Tu zivim le kratek cas in niti ne poznam ljudi kaj sele da bi oni poznali mene in moje zadeve. Gre se za to,da ce ne bo mogel dokazati kje je bil bom morala vracati za 3 mesce socialne kar pa si ne bom mogla privosciti niti se mi ne zdi posteno saj nisem kriva za to. Gospa je podala prijavo brez kakrsnih koli dokazov,od mene pa zahtevajo vse mogoce dokaze da temu ni tako. Zanima me s pravnega stalisca kaksne sploh imam moznosti glede vsega tega? Oziroma kako naj postopam naprej s to zadevo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu