Avtor Sporočilo
<  Zavarovalno pravo  ~  Prevzem krivde za prometno nesrečo zaradi prisile
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
hvala123
PrispevekObjavljeno: Sob 14 Jan, 2017 16:01  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jan 2017 21:59

Zanima me samo kaj pomeni zame to, da sem moral v poročilo napisati, da prevzemam celotno krivdo za prometno nesrečo. Zavarovalnico imava isto, zanima me samo kaj to pomeni za mene, mi to pokrije zavarovalnica, to zavarovalnica ediventira, bo to vplivalo na moje zavarovanje? Še eno vprašanje, ko nisem hotel prevzet celotne odgovornosti, ker se mi ni zdelo da sem kriv, mi je rekel, da bo napisal, da so se poškodovali otroci v avtu, kljub temu da se je to zgodilo v parkirni hiši, kjer je omejitev 10 km/h in je trdil da je peljal prav toliko. Policaj je spraševal, če so se res poškodoval otroci in je rekel, da ne bo nič napisal, če prevzamem vso krido, če pa je ne bi hotel pa da bo napisal da so se poškodovali in naj policaji obravnavajo nesrečo, ker policaj je samo preveril, če so papirji v redu, in rekel da ne bo obravnaval nesreče, če se dogovoriva. Zato sem moral pod prisilo napisat, da prevzamem vso odgovornost in me zanima če bi lahko zaradi tega to izpodbijal, je to izsiljevanje podpisa dovolj za izpodbijanje prevzema celotne krivde? Ni tako da v primeru, da ne pride do soglasja zavarovalnica sama ugotavlja kdo je kriv ? Svojega poročila še nisem nesel k zavarovalnici, v kakšnem roku moram to opravit? Imajo policaji pristojnost dokončno okriviti nekoga za nesrečo, brez možnosti naknadnega dokazovanje, da za nesrečo nisi kriv? najlepša hvala!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Zavarovalno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu