Avtor Sporočilo
<  Družinsko pravo  ~  Skrbnistvo
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
modabella
PrispevekObjavljeno: Pon 30 Jan, 2017 18:15  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Jan 2017 17:50

Spostovani!

Stara sem 28 let in imam sina starega 5 let,sem pa tudi noseca z drugim otrom. S partnerjem nisva porocena,7 let v izvanzakonski zvezi. On zivi v Bosni,kjer ima svojo obrt in dobro dela. Ker mi je obljubil sluzbo ,sem se trudi preselila k njemu stem ,da sluzbe nisem dobila,tako da sem bila potujoca med Ljubljano in Bosno. Rodila sem v Ljubljani in oba z otrokom imava državljanstvo Slovenije.
Zdaj mi je pa tega vsega zadosti,nikoli nima casa za mene in otroka,za vse sem sama ( oblacenje,hranjenje,igranje,morje,dopusti..cisto za vse). Sicer pa ima on se iz prvega zakona otroka z down.syndromom. Otrok je dodeljen njemu,vendar za njega skrbi varuska in babica,kar se tice obveznosti (logoped,psiholog,sola,druzenja,zdavniki)sem pa jaz skrbela za vse njegovo je samo da financira.
Glede na to,da pa za svoja otroka zelim samo najbolje in zelim dina vpisati v solo v Sloveniji ,kjer ima boljse pogoje za vse in glede na to,da sem ze zdaj sama za vse,zadnje case razmisljam o locitvi. Vrnila bi se nazaj k starsem,oni imajo stanovanje v Ljubljani, dokler se nebi sama zasla in ponovno zacela delati,glede otrok mi pa lahko mami pomaga,ker je tudi oce tetraplegik in je vecinoma doma.
Me pa zdaj zanima,kaksne so moznosti ,da zadrzim oba otroka,ker vem da bo delal probleme. Bivsi zeni tudi na odlocitev sodisca ni pustil otroka,morala je tudi na policijo.
Kar se mene tice selim skrbnistvo, nimam pa nobenih problemov s tem,da otoka obiskuje in obratno. Jaz jih samo ne zelim pustiti nekje,kjer bodo imeli varuske,ko pa vem da sem odlicna mamica in skrbim ze za svojega sina in njegovega.

Prosim za odgovor.

Hvala

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fan2
PrispevekObjavljeno: Pon 30 Jan, 2017 23:43  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Apr 2006 17:45

Nobenih problemov ne bo s tem, da ti ne bi sodišče dodelilo otroka. Kar pogumno.

Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Družinsko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu