Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  kazenska ovadba, predlagatelj pravna oseba več ne obstaja
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
rens
PrispevekObjavljeno: Ned 12 Feb, 2017 21:58  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Feb 2017 21:45

Junija 2012 sem kot odgovorna oseba(direktor) pravne osebe podal ovadbo na policijo zaradi poslovne goljufije. Stranka neplačnik je odtujila sredstvo mojega podjetja in ni plačevala računov. Dejanje je bilo v letu 2009,2010. Opravljena je bila poizvedba s strani poilcije in zbiranje obvestil(neplačnik je iz tujine in je šel poziv preko interpola)
Julija 2013 sem dobil dopis iz policije, da tožilstvo potrebuje več materiala oziroma da predlagajo zasebno tožbo. Denarja za odvetnike ni bilo in tako je vse skupaj stalo.
Moje oškodovano podjetje ne obstaja od oktobra 2014. Do takrat nisem dobil nikakršne pošte, maila,...da se karkoli premika na tožilstvu.
Prejšnji teden sem dobil poziv kot priča za konec marca 2017. Tožilstvo vodi spis pod letnico 2015!
Kaj mi je storiti? Oškodovanca oziroma vlagatelja ovadbe(mojega podjetja) več kot dve leti ni več, jaz sem po petih letih od podaje ovadbe na policijo dobil vabilo kot priča, čez leto in pol bo že nastopil absolutni zastaralni rok.
Res ne vem ali se na ODT zafrkavajo, norca delajo....

Kaj mi je storiti? Ne mislim več podoživljati vseh težkih trenutkov. Če bi ODT leta 2012,2013 stvar raziskal in razrešil bi moje podjetje najbrž še obstajalo...

Kaj mi svetiujete oz. kaj mi je storiti kot priči(nekadnjemu zakonitemu zastopniku pravne osebe, ki že več kot leto in pol več ne obstaja).

Hvala vnaprej za mnenja ker za odvetnika enostavno nimam denarja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu