Avtor Sporočilo
<  Kazensko pravo  ~  Dnevni bar problemi
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
PrInC55
PrispevekObjavljeno: Ned 02 Jul, 2017 9:10  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Ned Jul 2017 9:01

Pozdravljeni,

v večstanovanjski hiši imamo dnevni bar.Bar do pred dvemi leti ni bil moteč se je slišalo kake pjance ven ko se derejo ni pa bilo nič takega. pred dvemi leti pa kar podrejo steno iz porobetona ki je bila postavljena bog ve kdaj ker nekoč je bil lep obok in pa hodnik tam saj je stavba iz cca. 1900 leta in položijo ploščice, naredijo kot nek mali šank za naslonit in imajo to kot mini teraso.Sedaj ko so to naredili saj je direktno ta mini terasa pred samim vhodom v stavbo kjer vsi stanovalci hodijo zelo moteč.Pjanci tam razgrajajo, se derejo sedaj po novem že pečejo na nekem električnem žaru in vse to tudi pozno v noč.Ker mi ni znano kaj vse dnevni bar lahko počne mi lahko poveste kaj oni smejo kaj ne, kdaj dnevni bar zapira, itd. ker klicali smo že policijo in je potem v redu samo kaj ko je drugi dan spet isto.Do sedaj smo se tudi obrnili na več različnih inšpekcij ki pa do sedaj niso nič naredili kjub temu da smo priložili dokaze... aja pa že večkrat so tudi naredili kot nek piknik tukaj, se zbere ogromno ljudi in je živa katastrofa. da ne govorim da vedno zasedajo naše lastniške parkinge in se potem moramo loviti da se avtomobili umaknejo ko moramo v službo... bi oni morali ker pač si delijo stavbo z nami iskati kakšna soglasja? ker za rušenje stene in izdelavo mini terase tega niso naredili kot tudi za nič kar naredijo. mi prosim malo svetujete mogoče tudi glede kakšne druge inšpekcije samo sem slišal da naj bi bili poznani s policijo tako da ne vem če se da sploh kaj narediti tukaj kot da se samo živciramo in prenašamo hrup ko pride poletje.
Mi gredo pa gostje na živce ker niti približno ne vedo kako je nam stanovalcem ki moramo to vse prenašati bi rad videl kaj bi oni ukrepali ko bi bili v naši koži.

Bar je pa na lavrici torej občina Škofljica.

Hvala za nasvete
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Ned 02 Jul, 2017 15:42  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

za začetek, kliči policijo če delajo nemir po 10 uri zvečer. to da je rušil steno bi moral pridobit dovoljenje. če ga ni, je pol to na črno vse.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Kazensko pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu