Avtor Sporočilo
<  Izvršilno pravo  ~  PLAČILO OBRESTI ZA ZNESEK, OD MOL-A
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
robitina
PrispevekObjavljeno: Sob 25 Nov, 2017 9:05  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Jun 2017 13:26

Mestna občina Ljubljana je dolžna po po pravnomočni sodbi opr. Št. P 187/2008 z dne 9.12.2016 zgoraj citirani sodbi, ki je postala pravnomočna 25.5.2017 in izvršljiva 19.6.2017, plačati moji mami znesek 30.779,87 EUR ter zakonite zamudne obresti od tega zneska, ki tečejo od 20.3.2008 dalje do plačila.

Po isti sodbi je moja mami dolžna povrniti MOL stroške postopka v višini 17.944,35 EUR z zakonitimi zamudnimi obrestmi od prvega dne zamude dalje do plačila.

Ker sta obe terjatvi pravo in ugotovljeni z isto sodno odločbo, obstojijo pogoji za izvedbo pobota. Glede na to, da je po izvršenem pobotu MOL dolžan plačati moji mami vso razliko, ki ji jo je priznalo sodišče, MOL še vedno NI PLAČAL RAZLIKE.
O računu, na katerega se plačilo izvede, smo obvestili pooblaščeno odvetnico Natašo Platovšek,seznanili in bilismo pozvani,in da že in sicer v mesecu juniju 2017, ko smo bili z njene strani pozvani, da račun sporočimo, in smo ga sporočili.

Odvetnica od MOLA je naši odvetnici poslala al.pošto in sicer:

Po pravnomočni sodbi Mol-Čuden se MOL pripravlja na plačilo tvoji stranki. Prosim te za njeno davčno in podatek o TRR, kamor se nakazuje.

MOL bo podala pobotno izjavo, tako da bo nakazala le razliko. V izogib nesporazumov pri izračunu te prosim, da preveriš znesek, do katerega sem prišla jaz. Torej na dan 17.6.2017 sta obe terjatvi izvršljivi. Izračun na ta dan mi pokaže: terjatev MOL, ki znaša 17.944,35 eur. Terjatev tvoje stranke pa 56.274,08 eur (izračunano po aplikaciji Vrhovnega sodišča – prosim za vsak slučaj preverite izračun 30.779,87 EUR, z obrestmi od 20.3.2008 do 17.6.2017). Po pobotanju ostane 38.329,73 eur in toliko se nakazuje tvoji stranki.

Prosim za hiter odgovor, da na občini pripravijo postopke.

Lepo te pozdravljam!

Odvetnica
Nataša Platovšek Vrbinc
univ. dipl.iur., oec.

- potem sem tudi poslala na MOL OPOMIN za plačilo zneska po zg.citirani sodbi.

DNE 21.11.2017 JE BILO PLAČILO ŠELE NAKAZANO MOJI MAMI IN VENDAR S POMOČJO MOJE ODVETNICE.

HOTELA SEM ŽE TUDI DATI IZVRŽBO NA MOL, KAR BI TUDI STORILA, ČE NE BI PRIŠLO DO PLAČILA DNE 21.11.2017.

-VENDAR NE VEM ČE JE PRAVILNO BILO NAKAZANO GLEDE IZRAČUNA OBRESTI: IN SICER:
Po Pobotanju ostane 38.329,73 eur in toliko se nakazuje tvoji stranki, je sporočila odvetnica od MOLA dne 17.6.2017. Sedaj pa je MOL računala tudi obresti od zneska, katerega je bila moja mami doilžna izplčati MOL po zg.citirani sodbi in sicer od 17.6.2017 dalje pa vse do 21.11.2017, saj pobotna izjava naj bi bila ŽE STORJENA ŽE 17.6., TAKO JE SPOROČILA NJIHOVA ODVETNICA OD MOLA.

ME ZANIMA ALI JE PRAV, DA SE OD 17.6.2017, KO JE BILA ZG.CITIRANA SODBA IZVRŠLJIVA, DA ZNESEK NA TA DAN, KI BI MORAL BITI nakazan moji mami ŠTEJEJO OBRESTI do 21.11.2017 OD ZNESEKA, KI JE OSTAL DNE 17.6.2017 TO JE 38.329,73 eura.

ali mora tudi mami od zneska 17.944,35 EUR, ki ga je dolžna moji mami plačati MOLU, PLAČATI OBRESTI OD 17.6.2017 PA DO 21.11.2017, TAKO JE NAREDILA MOL, SAJ JE MOL ZAVLAČEVALA MOJI MAMI IZPLAČILO, MI SMO JIH TERJALI PO TELEFONU IN PISMENO IN PREKO NJIHOVE ODVETNICE. NEKI ODGOVOR JE BIL TUDI, DA SO POMOTOMA ZALOŽILI PAPIRJE V NEKI PREDAL NA OBČINI. PA DELALI SO SE NEUMNO.

PA TUDI ME ZANIMA, ČE BI DALI IZVRŽBO, KAKO BI IZVRŽBENIK RAČUNAL OBRESTI, ČE ŠE KAJ NI RAZUMLJIVO MI NAPIŠITE, VAM BOM POVEDALA ŠE VEČ-.

HVALA ZA ODGOVOR. LAHKO NA EMAIL: robi.cuden74@gmail.com.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Sob 25 Nov, 2017 18:49  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2007 23:40

Pobotajo se terjatve, v višini, kakršne so na dan pobota. Dan pobota je, ko ena stranka izjavi drugi, da je terjatev pobotala; možen je dogovor, da se pobotajo tudi na kakšen drug dan (pod pogojem, da so tega dne že zapadle).

MOL vam je dolžna glavnico po sodbi + obresti od zapadlosti do pobota
Vi ste MOL dolžni stroške po sodbi + obresti od zapadlosti do pobota

Napačno je stališče, da vi niste dolžni obresti od zapadlosti do pobota.

Glede na to, da je vaša terjatev višja od MOLove je v vašem interesu, da se pobot izvrši čim kasneje (ker obresti ki se nabirajo vam (v vašo korist) so višje od tistih, ki se nabirajo MOLu).

Od dneva pobota pa do dneva nakazila (plačila) tečejo za terjatve v višini, ki jih pobot ni zajel, obresti.
Nazaj na vrh
robitina
PrispevekObjavljeno: Ned 26 Nov, 2017 9:11  Odgovori s citatom

Sent: Monday, June 12, 2017 8:58 AM

Subject: plačilo po sodbi MOl-Čuden

Vesna pozdravljena!

Po pravnomočni sodbi Mol-Čuden se MOL pripravlja na plačilo tvoji stranki. Prosim te za njeno davčno in podatek o TRR, kamor se nakazuje.

MOL bo podala pobotno izjavo, tako da bo nakazala le razliko. V izogib nesporazumov pri izračunu te prosim, da preveriš znesek, do katerega sem prišla jaz. Torej na dan 17.6.2017 sta obe terjatvi izvršljivi. Izračun na ta dan mi pokaže: terjatev MOL, ki znaša 17.944,35 eur. Terjatev tvoje stranke pa 56.274,08 eur (izračunano po aplikaciji Vrhovnega sodišča – prosim za vsak slučaj preverite izračun 30.779,87 EUR, z obrestmi od 20.3.2008 do 17.6.2017). Po pobotanju ostane 38.329,73 eur in toliko se nakazuje tvoji stranki.

Prosim za hiter odgovor, da na občini pripravijo postopke.

Lepo te pozdravljam!

Odvetnica
Nataša Platovšek Vrbinc
univ. dipl.iur., oec.

Zgoraj citiran email od odvetni9ce MOLA z DNE 12.6.2017, JE NAPISALA VSE O POBOTANJU IN IZRAČUN JE TUDI NAPISALA, PA OD 12,6,2017 IN DO 21.11.2017 SE JE TO DELALO, PA RES RABIJO VELIKO ČASA NA MOLU DA KAJ NAREDIJO, PA ČE NE BI MI NJIH TERJALI PREKO ODVETNICE, PA SAMA SEM TUDI POSLALA OPOMIN, SE ŠE VEDNO NE BI NIČ ZGODILO, EDEN OD ODGOVOR IZ MOLA JE BIL TUDI, DA SO ZALOŽILI V NEKI PREDAL IN POZABILI, TO JE NAREDIL NA MOLU NEKDO, NISO POVEDALI KDO ???????

SEM BILA SEDAJ ČE NE BI BILO NAKAZILA DO 21.11.2017, ŽE V DAJANJU IZVRŽBE, SEM IMELA ŽE SKORAJ PRIPRAVLJENO, ME PA ZANIMA KATERI ZNESEK BI POTEM LAHKO TERJALI MOL PREKO IZTERJEVALCA.

PA ŠE NEKAJ: MOL JE MOJI MAMI DOLŽNA VEČJI ZNESEK.

PA ŠE DA POVEM, DA JE SODIŠČE PO SODNI ODLOČBI NALOŽILO MOLU, DA PLAČA MOJI MAMI ZNESEK 30,000,00 EUROV IN TO JE ZA ZEMLJIŠČE V MURGLAH V IZMERI 3004,50 M2, TOREJ JE M2 / CENA 10 EUROV. MED TEM ČASOM PA SEM DOBILA POŠTO OD LUZA, DA OBČINA PRODAJA DEL ZEMLJIŠČA V MURGLAH , TO DEL ZEMLJIŠČA KATEREGA SO MOJI MAMICI VZELI ŽE LETA 1980 PA GA NISO NIČ PLAČALI VSE DO SEDAJ, KER GA NE RABI, VAM LAHKO POŠLJEM NASLEDNJIČ DOPIS OD LUZA. IN SICER PO CENI 176 EUROV/M2, BOM SPODAJ KAR SKOPIRALA OD LUZA KAJ SEM DOBILA:
Obvestilo o prodaji dela zemljišča parc.št. 361/159, k.o. 1722 Trnovsko predmestje - Čuden Ana Dragica
nepremicnine LUZ <nepremicnine@luz.si> 28. avgust 2017 15:22
Za: Suzana Travolta <suzana.travolta@gmail.com>
Spoštovani,

Mestna občina Ljubljana Vam v odkup ponuja del svojega idealnega deleža do 1/2 parcele številka 361/159, ki jo ima sicer v solastništvu z Vami.

Cena postavljena s strani Mestne občine Ljubljana za predmetno zemljišče znaša 176 EUR/m2 in je fiksna. Prodaja se del zemljišča 361/159 v velikosti približno 21 m2 . Pred prodajo je zato potrebno opraviti postopek parcelacije, katerega v tem primeru krije Mestna občina. Del zemljišča bo dobil novo parcelno številko. Skupna okvirna vrednost za (1/2 idealnega deleža) dela zemljišča je torej 1848 € (točna vrednost bo zaradi morebitnega odstopanja podatka o površini znana po parcelaciji). Kupec plača še davek in notarske stroške (cca. 30€) ter stroške vpisa v zemljiško knjigo. (cca. 40€). Glede na to, da je potrebno izvesti parcelacijo, bi bilo plačilo potrebno izvesti približno čez 5-6 mesecev. Pogodbo sestavimo v našem podjetju na stroške občine.

V priponki Vam pošiljam grafiko dela zemljišča, ki se prodaja. Šrafirano območje je za prodajo.

Vljudno Vas prosimo, da nam sporočite Vašo odločitev. V primeru, da se odločite za nakup bi nato pripravili izjavo, ki je podlaga za začetek parcelacije in pripravo pogodbe.

Hvala in lep pozdrav,

Nina Fortun, mag. prav.
LUZ, d.d., p.p. 2591, Verovškova ulica 64, SI-1001 Ljubljana
t +386 /0/1 360 24 40
e nepremicnine@luz.si
w www.luz.si

MOL JE MAMI PLAČALA ZEMLJIŠČE 10 EUROV M2, ONI PA JI NAZAJ TO ISTO ZEMLJIŠČE PRODAJAJO ZA 176 EUROV M2. KJE SE TO LAHKO DOGAJA SAMO PRI NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Ned 26 Nov, 2017 13:53  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Sre Jun 2012 0:49

Če bi moje podatke tko javno objavljala (ime, email) ne bi bil vesel.

Čaki, bom po tvoje povedu:

ČE BI MOJE OSEBNE PODATKE TKO NA INTRNETU OBJAVLJALA, NE BI BIL VESEL.
Nazaj na vrh
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Ned 26 Nov, 2017 18:08  Odgovori s citatom

Tole spraševanje že malo presega namen tega foruma. Če želite, da vam nekdo preuči zadevo in preštudira dokumentacijo, se obrnite na odvetnika. Ne pričakujte, da boste tak "servis" dobili tu brezplačno.

Na splošno velja vse, kar sem povedala o pobotu.

Dolžnost vsakega upnika je, da poskrbi, da dobi plačilo svojih terjatev. Temu je namenjena izvršba. Ne pričakovat, da bo dolžnik delal za vas.

V izvršbi bi lahko zahtevali ali plačilo po sodbi (polna višina) ali pa plačilo, zmanjšano za pobot (na dan pobota, ter obresti od tega dne dalje do plačila). V privem primeru bi dolžnik v izvršilnem postopku ugovarjal pobot, ki bi mu sodišče ugodilo (stvar dokaza je na kateri datum bi se pobot izvedel; najkasneje na dan podaje pobotnega ugovora), izračunalo obresti in izvršbo za pobotani znesek ustavilo. Vam bi naložili stroške ugovornega postopka. V drugem primeru (kolikor bi se dolžnik strinjal z vašim izračunom in ne bi ugovarjal kakšnega dodatnega pobota), ne bi nihče za vas izračunaval obveznosti, ampak bi bil izterjan samo tak znesek, kot bi bil napisan v sklepu o izvršbi.

Glede na to, da je sodna odločba pravnomočna, se nimate več kaj vtikati v to, da je dosojena odškodnina napačna. Kot prvo, odškodnina ni enaka tržni vrednosti nepremičnine. Kot drugo, če bi želeli dobiti višji znesek, bi morali uporabiti ustrezna pravna sredstva že znotraj postopka.

Zmotno je vaše mišljenje, da je vrednost nepremičnine neka konstanta. "Samo pri nas" se lahko dogaja, da se ljudje tega ne zavedajo. Nepremičnina je vredna točno toliko, kolikor je zanjo pripravljen plačati konkreten kupec. Nobene ovire ni, da bi MOL prodajal nepremičnine po drugačni ceni kot vam je izplačal odškodnino. Vaša izbira je, da nepremičnino kupite ali ne.
Nazaj na vrh
robitina
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 2:14  Odgovori s citatom

samo toliko v vednost,

LETA 1980 JE MOJA MAMI PODEDOVALA TO ZEMLJIŠČE V MURGLAH 3004,50 M2, TAKRAT JE OBČINA LJ. VIČ RUDNIK NE DA BI PLAČALA MOJI MAMICI ZEMLJIŠČA GA JE UKRADLA, PRODALA IMOSU, IMOS JE ZAČEL NA ZEMLJIŠČU ZIDATI, ČEPRAV SMO SE JE MOJA MAMI UPIRALA TEJ GRADNJI, LETA 1984 JE DOBILA KAO PLAČILO, MENJALNO POGODBO DRUGO ZEMLJIŠČE, KI PA NI IMELO ČISTO PRETEKLOST, VPISATI V ZEMLJIŠKO KNJIGO PA NI BILO MOGOČE TOLIKO ČASA, DOKLER DEDIŠČINA PO OČETU OD MOJE MAMI, KI JE DODOVALA TO ZEMLJIŠČE NI BILO REŠENO, REŠENO PA NI BILO, KER JE OBČINA DELALA PARCELACIJE IN JE IZ ENE PARCELE NAREDILA NEŠTETO PARCEL IN SE JE TO VLEKLO DO LETA 2007, TOLIKO ČASA , DA JE ZEMLJIŠČE PO MENJALNI POGODBI DOBIL NAZAJ DENACIONALIZACIJSKI OBVEZNIK. TA MENJALNA POGODBA JE BILA NA SODIŠČU RAZDRTA, IN SICER NA TREH SODIŠČIH, TUDI NA VRHOVNEM SODIŠČU, TOREJ MOJA MAMI ZA UKRADENO ZEMLJIŠČE OD OBČINE LJ. VIČ RUDNIK- MOLA NI DOBILA PLAČILA. MOJA MAMI NI NJIM NIKOLI PONUJALA TEGA ZEMLJIŠČA, VENDAR GA JE SAMO PODEDOVALA, IN SO JI ZEMLJIŠČE UKRADLI, KAJ TO POMENI DA JE OBČINA LJ VIČ SI PROTIPRAVNO PRIDOBILA ZEMLJIŠČE V MURGLAH IN ŠER PLAČILO JE DOBILA ZA ZEMLJIŠČE OD IMOSA, IMAM TUDI POTRDILO IN TO ŽE LETA 1980. OBČINA LJ. VIČ RUDNIK JE UKRADLA ZEMLJIŠČE.

TOREJ MOJA MAMI MOLU NI PRODAJALA ZEMLJIŠČE, ZAKAJ ZEMLJIŠČA NI OBČINA PLAČALA PREDNO JE ZAČELA ZEMLJIŠČE PRODAJATI, NAJBRŽ ZATO KER JE OBČINA VEČ VREDNA KOT MOJA MAMI, TOREJ PRED ZAKONOM SI NISMO VSI ENAKI.
SODIŠČE PA JE NAREDILO SODBO TUDI V PRID OBČINI, ,KER KAKOR SEM ŽE NAPISALA JE OBČINA VELIKO VEČ VREDNA KOT MOJA MAMI IN LAHKO DELA KAR HOČE. SODIŠČE JE NAJPREJ IZDALO SODBO, DA MORA PLAČATI MOL MAMICI 800.000,00 EUROV, KER PA SE JE MOL PRITOŽIL, PA JE SODNICA ZNIŽALA ZNESEK NA 30.000,00 EUROV - JE ZAVRGLA PRITOŽBO OD MOLA. NAJPREJ JE SODNICA NA RAZPRAVAH OPOZARJALA ODVETNICO OD MOLA NAJ VENDAR MAMICI PLAČAJO ZEMLJIŠČE, VENDAR JE MOL OČITNO DOBILA SODNICO NA SVOJO STRAN. SODNICA NA KONCU NI BILA NEPRISTRANSKA,VENDAR PRISTRANSKA NA STRANI MOLA.

TUDI VI "ADMIN" STE OČITNO NA STRANI MOLA, TO SE VIDI PO VAŠEM PISANJU, KAKO ODGOVARJATE MENI, S KAKŠNIM NAČINOM. SAJ OSTALI PREBIVALCI, KI DELAMO ZA VIŠJI SLOJ, NIMAMO NOBENIH PRAVIC, MORAMO BITI TIHO, NAS LAHKO KRADEJO, ROPAJO ALI PA ŠE KAJ DRUGEGA, TOREJ USTAVA NE VELJA, NISMO PRED ZAKONOM VSI ENAKO OBRAVNAVANI. SMO NEKAKŠNI REVČKI, NAJBOLJE DA SMO TIHO, KER DRUGAČE IMAJO NAS ZA NEUMNE, TAKO MISLITE TUDI VI OČITNI !!!!!!!

KER ČE BI JAZ KAJ UKRADLA, BI ME ZAPRLI IN BI MORALA ZA TO ODGOVARJATI IN VRNITI UKRADENO, TOREJ MOL, KI PA JE NEKAJ POSEBNEGA NEKAJ MOGOČNEGA, PA JE ŠE NAGRAJENA.

TO SEM VAM NAPISALA, KER SEM PO VAŠEM PISANJU UGOTOVILA KAKO RAZMIŠLJATE IN NA KATERI STRANI STE, NA STRANI LOPOVOV.

MOJI MAMICI JE BILA KRŠENA :

PO USTAVI:

Ustava Republike Slovenije (URS-NPB9);

33. člen
(pravica do zasebne lastnine in dedovanja)
(neuradno prečiščeno besedilo)

Zagotovljena je pravica do zasebne lastnine in dedovanja

IN TUDI JE KRŠEN:

14. člen
(enakost pred zakonom)
(neuradno prečiščeno besedilo)

V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

Vsi so pred zakonom enaki

V NAŠI ZADEVI JE MOL OBČINA LJUBLJANA VIČ RUDNIK VEČ VREDNA, KOT MOJA MAMI, KI NI NOBERNEU STORILA NIL ŽALEGA, NOBENEMU NI NIČ UKRADLA, VZELA, KOT SI JE TO PRIVOŠČILA OBČINA LJUBLJANA VIČ RUDNIK.

ŠKODA, DA ŽIVIMO V TAŠNI DRŽAVI, KI NI PRAVIČNA, DA LAHKO SAMO NEKATERI DELAJO KAR HOČEJO, TE NAKATERI TO JE SLOJ, KI JE NORMALEN, KAJTI OSTALI MORAMO BITI TIHO KER NISMO NORMALNI IN MORAMO PUSTITI DA SE NAM KAR JEMLJE. KER NAŠ DRUŽBENI POLOŽAJ OZ. POLITIČNI NI ENAK VAŠEMU POLOŽAJU.

TOREJ IMEJTE SE LEPO ADMIN IN ŠE NAPREJ ZAGOVARJATE LJUDI, KI SO NA VIŠJEM DRUŽBENU POLOŽAJU, IN KI SO NA POLOŽAJU, KI GA LAHKO IZRABLJAJO V SVOJO KORIST.

TO JE RESNIČNA ZGODBA, TOREJ ZGODBA KAJ SE JE DOGAJALO OD LETA 1980 IN DO DANES, ....... SAJ ČLOVEK NE MORE VERJETI, DA JE TO RES, DA SE TO LAHKO DOGAJA, PA JE VERJETNO LE RES,

SAJ VI ADMIN, ČE NE BI VI TAKO PISALI TU NA FORUMU, ČE BI PISALI DRUGAČE, BI VAS ŽE ODSTRANILI IZ POLOŽAJA ADMIN- TEGA FORUMA, TOREJ MORATE BITI TAKEGA MIŠLJENJA IN ZAGOVARJATI TAKE KOT JE MOL, PA ČE TUDI SE VE DA NI TAKO PRAV. ŠKODA DA JE TAKO. ŽALOSTNO VENDAR RESNIČNO. SEM ZAKLJUČILA POGOVOR Z VAMI, NE RABITE MI ČEČ PISATI, KER JE VSE BREZ VEZE, ITAK NAJ NAPIŠEJO DVE USTAVI, USTAVO ZA VIŠJI SLOJ IN USTAVO ZA NIŽJI SLOJ, TO JE KOT VČASIH JE BIL GRAŠČAK - VIŠJI SLOJ, IN TLAČAN (SEDAJ NIŽJI SLOJ). TAKO JE.

VIŠJI SLOJ BI MORALI DATI POD DROBNOGLED !!!!!!!!
Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 8:48  Odgovori s citatom

Evo, M_L_P: that's the thanks you get.

Če ti je, robi.cuden74@gmail.com na Informacijsko. Pa bo povedal kdo je tale biserček, da se mu mal globica da za izdajo osebnih podatkov.
Nazaj na vrh
robitina
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 9:23  Odgovori s citatom

saj je bilo to že VSE na tedniku in tudi objava v slovenskih novicah, TU V TEJ DRŽAVI ITAK NI SVOBODE, JE PA ZA TISTE KI ROPAJO, PA NISO NIČ KAZNOVANI, VENDAR SO ŠE NAGRAJENI, TI PA SI "ISTI" KOT tisti S KONČNICO -ISTI!!!!!!!!!!!!! TO ŠA ŠE GROZITE, SAJ GROŽNJA JE VODI NA SUM KAZNIVEGA DEJANJA
Nazaj na vrh
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 10:27  Odgovori s citatom

@forumuser28: Saj bi morala že bit navajena na take "thankse". Sem si že neštetokrat rekla, da mi res ni treba zapravljat časa in svetovat tu, ker dobivam same take ali pa niti enega "hvala", ampak potem me spet pritegne, ker mi je žal za ljudi, ki res rabijo pomoč. Mi pa dvigne pritisk, ko viidm ljudi, ki samo iščejo krivca za svoje napake (ja, ne poiskat pomoči strokovnjaka, je tvoja krivda) in potem pljuvajo po vseh in po "sistemu" in so vsi lopovi in se jim godi gromozanska krivica, ubogi Kalimeri. Eh ...
Nazaj na vrh
robitina
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 11:01  Odgovori s citatom

mlp- saj to človek NE MORE VERJET, VI NE BI SAMO PLJUVALA KOT VI TO OMENJATE, KAKŠEN DRUG BI NAREDIL ŠE KAJ DRUGEGA,

LETA 1980 JE OBČINA VI OD MOJE MAMI ZEMLJIŠČE, KATEREGA JE PODEDOVALA, KAR PRODALA IMOSU, NE DA BI ZEMLJIŠČE NAJPREJ KUPILA OD MAMI. TO JE KAJ: ALI JE TO KRAJA, VENDAR ZA VAS JE TO PRAV, PRAVILNO, OOOOOOOO....GROZA ......ČLOVEK NE MORE VERJETI, NI ČUDNO DA JE TAKO.

IMAM ITAK ODVETNICO, SAJ TUDI TEGA ZGORAJ NAVEDENEGA PO SODNI PRAVNOČNI ODLOČBI NE BI MOL IZPLAČAL IN TO ŠELE PO 5 MESECIH OD PRAVNOMOČNOSTI, ČE NE BI MOJA ODVETNICA, TO UREDILA NA MOLU. SMO BILI TIK PRED IZVRŽBO. ZA NAPREJ PA JE DANA REVIZIJA, PRAVITE, DA NIMAM STROKOVNJAKA, PA DA SEM ITAK NEUMNA,

ITAK SLOVENIJA ŠE ZDALEČ NI PRAVNA DRŽAVA, USTAVE PA SE NE UPOŠTEVA, ZA LJUDI KAKRŠNA SEM JAZ, SRAMOTA, MENE JE SRAM DA ŽIVIM V TAKI DRŽAVI !!!!!!!!

ME ZANIMA KAKO BI VI RAZMIŠLJALA, ČE BI VAS UKRADLI !!!!!!!! BI BILA TIHO

OD MENE PA HOČETE, DA SEM TIHO KOT MIŠ, PA DA NE VEM KAJ DELAM, BOSTE ŠE NAPISALI, DA SEM NEUMNA, SAJ TAKO TAKI SE TAKO ZAGOVARJAJO IN IMAJO TISTE, KI SE JIM ZGODI KRIVICA ZA NEUMNE !!!!!

SAJ BOSTE ZOBET SPOŠTOVANA ALI SPOŠTOVANI ZOPET ODGOVARJALI, TAKO KOT PREJE, N.PR. DA NIMAM STROKOVNJAKA, KI BI MI UREJAL TO ZADEVO

ŠKODA ČASA ZA TAKE KOT STE VI, SEM GA ITAK PORABILA ŽE PREVEČ ZA VAS, V NAŠI DRŽAVI PA NE ZNATE ITAK NE DRUGAČE KOT TAKO KOT DELATE, PA ZATO VAS ŠE PLAČUJEJO- ???????? RAJE BI DELALI KAJ BOLJ KORISTNEGA.

MOGOČE BO TUDI VAS TA SLOVENIJA ENKRAT RAZOČARALA, ALI PREJE JUGOSLAVIJA !!!!!!!! ENO SRANJE.

TA ZAPIS VELJA ZA TAKE KOT STE VI, SIGURNO NISTE STROKOVNJAKINJA:

ker mi je žal za ljudi, ki res rabijo pomoč. Mi pa dvigne pritisk, ko viidm ljudi, ki samo iščejo krivca za svoje napake (ja, ne poiskat pomoči strokovnjaka, je tvoja krivda) in potem pljuvajo po vseh in po "sistemu" in so vsi lopovi in se jim godi gromozanska krivica, ubogi Kalimeri. Eh ...

MORALI BI NAPISATI MTO ZA SEBE: IN SICER:

MENI je žal za ljudi, ki res RABIM pomoč. Mi pa dvigne TLAK, ko viidm SVOJE napake (ja, ne ZNAM poiskat pomoči strokovnjaka, je MOJA krivda) in potem PLJUVAM po vseh in po "sistemu" KI NI TAK KOT MOJ SEM UBOGA Kalimeri. Eh ...

VESTE JAZ NE BI NIKOLI TAKO PISALA IN TAKE PISALA, ČE SE NE BI TO ZGODILO KAR JE NAREDILA OBČINA VIČ,
MOJA MAMI NIMA PRAVICE DEDOVANJA, KJE JE ZEMLJIŠČE KATEREGA JE MOJA MAMI PODEDOVALA V MURGLAH ??????? PROTIUSTAVNO SO GA UKRADLI,...

SEDAJ PA ZAHTEVATE OD MENE, DA SEM TIHO, SAJ SE VE ZA KOGA SO RABILI ZEMLJIŠČE V MURGLAH IN KAKŠNI SO TAM, ALI STE MOGOČE TUDI VI IZ MURGEL, SAJ TAM SO VSEMOGOČNI, NJIM, NIHČE NIČ NE MORE, VSI OSTALI KI NISO TAKI KOT LOPOVI SO NEUMNI,

KALIMERKA PA STE VI, DA BI VSAJ ŠE VAS KALIMERKA UKRADLI, PA DA BOSTE ČISTO TIHO ...OOOOOO......V NEDOGLED, DA SE NE BOSTE RAZBURJALI, KER POTEM NE BOSATE NORMALNA IN BOSTE KALIMERKA....
Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 12:24  Odgovori s citatom

robitina: dej povej še kej, čaki, da pišem po tvoje DAJ POVEJ ŠE KAJ. Najprej: a maš kej premoženja, ker drugače nadaljnje pisanje niti nima smisla, razen zadnja točka. Če imaš premoženje, super, napiši še kaj, da se bo dalo vsaj na kaj poseči z izvršbo, ko bo pravnomočna kakšna sodba zaradi razžalitve ali žaljive obdolžitve Wink M_L_P bo pa pravdno-odškodninski del sfurala Wink

Zadnja točka: mogoče kriči še malo, bomo g. Robija Čudna (robi.cuden74@gmail.com) vprašali, če si kaj zrela za kakšen postopek po ZDZdr. Glede na do zdaj napisano si top kandidat, res mislim, da če se tole forwardira unim, da te bodo močno želeli te spoznati!

M_L_P: meni se smiliš, res se posvetiš in daš temeljit nasvet. Ene parkrat sem celo pomislil, da je tvoj zastonj odgovor boljši od marsikaterega, ki bi ga stranka dobila za fer plačilo od manj sposobnega pooblaščenca. Ampak sej, v zameno si pa tle gor ADMINKA haha. Mogoče ne od takih "oseb" (tukaj je bla ena bolj žaljivo poimenovanje za robitino), kot je avtorica, ampak moje spoštovanje imaš.

Še vprašanje:
Ali naključni bralci menijo, da je, glede na prebrano in UPORABO CAPS LOCKA ter splošnega obnašanja robitine le-ta:
a) zlorablja alkohol
b) ima probleme z duševnim zdravjem
c) je normalna.

Skušam ugotoviti ali samo jaz opažam simptome opisne v ZDZdr.
Nazaj na vrh
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 12:24  Odgovori s citatom

Hvala ker ste v celoti potrdila pravilnost mojega stališča.
Nazaj na vrh
M_L_P
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 12:38  Odgovori s citatom

@forumuser28: Hvala. Admin pa nisem, niti ne čutim kakšne posebne želje, da bi bila.

ZDZdr? Tam noter je ena alineja, ja, da je pogoj za hospitalizacijo, če obstaja nevarnost, da bi pridržani naredil škodo sebi ali drugim ...
Nazaj na vrh
forumuser28
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 12:44  Odgovori s citatom

MLP: vem, da nisi admin Wink

ZDZdr: mhm, resna nevarnost za okolico, sebe ali premoženje večje vrednosti...
Nazaj na vrh
robitina
PrispevekObjavljeno: Pon 27 Nov, 2017 13:14  Odgovori s citatom

M_L_P , ADMIN, forumuser28, HVALA, DA STE POTRDILI, DA STE ZA NA HOSPATILIZACIJO V IDRIJI IMAJO ŠE DOSTI PROSTORA ZA TAKE !!!!!!!!! LEPO SE IMEJTE TAM IN PREUČUJTE SVOJE SVOJE PODSTREŠJE, TO JE ZNAČILNO ZA TAKE , KI NISO PRIPRAVI, SEVEDA NIČ NE RAZUMEJO, ČE SO TISTI S KONČNICO ---ISTI !!!!!!!
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
pravniki.info Seznam forumov  ~  Izvršilno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu