Avtor Sporočilo
<  Zavarovalno pravo  ~  Odškodnina zaradi poškodbe, nastale pred letom dni
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
malameta
PrispevekObjavljeno: Pet 19 Jan, 2018 22:11  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pet Jan 2018 21:54

Spoštovani ! Pred letom dni je mož pri košnji trave in urejanju zelenice z motorno koso zadel ob škarpo. Stala sem približno dva metra stran, ko mi je priletel odlomljen delec v čelo in mi ga prebil. Ocenila sem, da rana ne rabi šivanja in da me je zadel odkrušeni del kamna iz škarpe. Pred dvema dnevoma sem bila naročena na MR glave, kjer so po nekaj minutah delovanja MR opazili, da napravo nekaj moti oziroma je desni del glave zatemnjen. Poskusili so trikrat in opazili na čelu neko izboklino, ki je prej ni bilo opaziti. Po današnjem slikanju na RTG so se dr. strinjali, da gre za del kovinskega delca v izmeri 5 x 2 mm, ki ga je potrebno kirurško odstraniti. Sedaj se ve, da ni šlo za odkrušen kamen ampak se je odkrušilo jekleno rezilo na kosi. Poseg je bil danes tudi opravljen. Čez deset dni imam odstranitev šivov.
Ker sem zavarovana tudi nezgodno, me zanima, ali lahko uveljavljam poškodbo za nazaj. Mislila sem, da mi je pač nek del kamenčka prebil čelo in ko se je vse skupaj zaraslo, sploh ni bilo opaziti nikakršne brazgotine, niti gnojenja, ničesar.
Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni Meta
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RED_line
PrispevekObjavljeno: Pon 22 Jan, 2018 14:30  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Feb 2012 18:30

lahko probaš. nič te ne stane. samo kakor vem, so ta zavarovanja za invalidnost ali zlom kosti. v tvojem primeru ni bilo tega.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Zavarovalno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu