Avtor Sporočilo
<  Dedno pravo  ~  Hipoteke
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
psionic
PrispevekObjavljeno: Tor 06 Feb, 2018 16:20  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Feb 2018 16:15

Pozdravljeni.
Mama in moj oče sta podedovala parcelo, ki sta si jo preko sodišča razdelila na polovico
Med delitvijo so se vknjiževale plombe-dolgovi mojega očeta na njegovo in njeno zemljišče,čeprav se je vedelo, da bo od vsakega polovica zemljišča, zato menim, da nebi smeli plombirat več kot 50% zemlje in so vseeno,zaradi tega ker so smatrali nekateri upniki,da bo mogoče njegovo zemljišče premalo vredno (kar ni ) in so se vknjiževali med delitvijo tud na njen del.Zdaj pa ko je že to vse sodno zaključeno, bi mama rada prodala svoj del ampak so na njem hipoteke katere bi radi odstranili....večino dovoljenj za izbris je že dobila,ker ona nikomur nič ni dolžna ...pritožuje se pa Abanka ki je vpisana na njenem deležu in katera nima interesa da bi nam izdala dovolilo za izbris njihove hipoteke...Izbrisali bi se v primeru ,da se dolg poplača ampak to ni njen dolg...to je dolg mojega očeta in na njegovi polovici zemlje so tako ali tako vsi ti upniki ki so tud vknjiženi na maminem delu...in če bi se dolg poplačal bi ona poplačala v bistvu njegov dolg..
Imate mogoče kak konkretren nasvet kako rešiti to brez da bi plačevali dolg nekoga drugega in da se hipoteka izbriše?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Dedno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu