Avtor Sporočilo
<  Stvarno pravo  ~  blatenja, žalitev in povzročanja gospodarske škode
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
pravicnost
PrispevekObjavljeno: Tor 13 Avg, 2019 2:18  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Pon Avg 2016 14:18

Pozdrav... ne vem če sem dal v pravo rubriko

V mojem primeru se gre za sledeče in je šele na začetku:

Pri nas so vklapljali vodomere v stanovanja. ker sem upravljalcu na stanovanjski poslal izkaz števca da mi po števcu merijo porabo vode. Upravljalec nam je zrihtal izvajalcakot trdi dobrega zanesljivega ki je montiral števce. Tud jaz nisem dvomil v vse to in sem zadovoljen z števcem popolnoma, same pohvale.

Kumunalo podjetje za vodo sem prav tako pozval da jim bom plačeval odslej po števcu. Na komunali se je tamkajšnji vodilni temu uprl češ da števci niso testirani, in ker niso bili obveščeni o postavitvi da vrjetnost da je to lahko postavljal kak fušar. Mislim da je to rekel ker z ničemer drugim ni mogel opravičevat novega računanja.

Stanovanjski sem posredoval ta odgovor komunalnega vodje. Seveda je bila potem na komunali zarad tega huda reakcija. Problem je ker ne vem kako je temu komunalnemu delavcu ime, imam le telefonsko s katere je klical ter uro kdaj je delal.

Sedaj mi je stanovanjska zagrozila naj se jim opravičim, da sem blatil njihovo dobro ime, da sem jih razžalil ter povzročil gospodarsko škodo. Grozijo mi s skupinsko tožbo.

Bom za to potreboval odvetnika?? ker trdno stojim za tem kar mi je komunalni delavec rekel ne bom popustu, naj dodam še da sem imel dve priči ki sta poslušale pogovor s komunalnim delavcem in lahko potrdita kar je rekel. Občutek imam da bi se radi oprali, jaz pa naj bi bill kriv za neprimerno izjavo nekoga.

Komunala mi je prej zaračunavala 15-20 kubičnih metrov na mesec za 33€ po skupnem števcu v bloku, zdaj pa ko imam svoj števec je ta cifra padla na 12€ mesečno. Zaradi tega sva se s komunalcem skor sprla ker ni hotel priznati nove nižje cene.

Nikoli nisem imel opravka s tem ali s čimerkoli. Moja katroteka je čista.

me pa še ena zadeva matra od stanovanjskega upravitelja sem želel izvedet podatke ker nisem vedel kdo je izvajalec, zakaj je eden vodomer 1700e, ali so iz sklada izvajalcu že plačali vse. Želel sem tudi mi posreduje izpisek mojega sklada iz banke originalno kopiji. Za vse sem ga prosil že parkrat pa ni nobenega odgovora,le grožnja s tožbo. Podatke sem želel zato ker mi je pred tremi dnevi povedal da je v našem bloku vgrajeno samo 10 vodomerov v 10 stanovanj. Včeraj pa je rekel da so vgrajeni v vsa stanovanja, vendar delavcevsploh ni bilo. Definitivno nekaj prikriva.

Pred parimi leti je moral nekdo zaposleni na stanovanjski v zapor zaradi deljenja provizij in dogovorjenega izbiranja izvajalcev brez soglasja stanovalcev, pa še neki, ne vem.

Kaj me torej čaka, čisto na kratko

Hvala za odgovor ,,,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Stran 1 od 1
pravniki.info Seznam forumov  ~  Stvarno pravo

Objavi novo temo   Odgovori na to temo

Pojdi na: