Avtor Sporočilo
<  Ostalo  ~  Mutić
Objavi novo temo   Odgovori na to temo
šemalopapravnik
PrispevekObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 18:53  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Čet Okt 2007 15:35

Poznam te res ne pa verjemi da tudi nobene želje nimam da bi te spoznal, ker z lenuhi in lopovi nočem imeti stikov.
Glede tega kar si napisal pa te lahko spozna vsak ne da bi poznal tvoje življenje.
Si tipični dolžnik, ki se izogiba delu in vračilu nečesa kar ni njegovega in pri tem krivi vse od vlade, sodstva, politike, odvetnikov, boga ...
Glede davkov pa sem prepričan da imaš saj to prav, ker toliko malo kot ti, v kolikor si sploh kaj prispeval skozi davke, nas je res tako malo Slovencev vključno z mano ki že delam 4.5 let, kar je zate sigurno neulovljiva delovna doba.
Verjamem pa da si veliko več tvojemu proračunu prispevali tvoji Upniki ter se glede tega res ne moremo niti jaz niti drugi kosati s teboj. Oprosti nam ker ne znamo krasti in kot da to še ni dovolj, na koncu se še delati norca.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
olivera
PrispevekObjavljeno: Pon 10 Dec, 2007 19:32  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 16:44

Tako, zdaj pa bi rekla, da je počasi dovolj.
Ne poznate človeka, pa si upate koga tako žalit.!!! Malo preberite, kako in o čem Mika piše, pa vam bo morda kapnilo. Sicer pa je tudi v tej temi povedal o sebi več, kot kdorkoli izmed vas. In - šemalopravnik, po tvojem pisanju sodim, da boš tudi čez 10 let, še malo, pa pravnik.Nihče, ki res študira pravo, ne dela takšnih slovničnih napak.Če želiš biti izobraženec, potem te je lahko sram.
Sicer pa po napisanem zelo dvomim o tvoji poklicni usmeritvi.
Da o drugih žaljivih postih tukaj ne govorim. Upam, da admin poseže vmes, ker to pa presega že vse meje. Mislim, da bi na tem forumu morale osebne žalitve biti izključene. Sem prihajajo ljudje po nasvet, ponavadi tisti, ki nimajo denarja za odvetnike.
In naj tako tudi ostane!
Še to bi dodala.Zanimivo, da se vedno razplamtijo žalitve, ko je govora o g. Mutiću, nikoli pa, ko je tema o čem drugem.Morda da komu misliti...
lp
Nazaj na vrh
šemalopapravnik
PrispevekObjavljeno: Tor 11 Dec, 2007 0:19  Odgovori s citatom

Olivera moram te razočarat res bom pravnik, še 3 izpiti. Glede pisanja in slovničnih napak pa le toliko, ko mi taki dolžniki solijo pamet sem čisto iz sebe.
Poznam pa mnogo ljudi ki pišejo zelo zelo lepo pa so žal brez izobrazbe. Glede Mutiča pa samo še tole. Dolžniki plačajte svojim upnikom pa takšnih ali drugačnih Mutičev ne bomo nikoli rabili ter se pritoževali preko njih.
Lp
Nazaj na vrh
olivera
PrispevekObjavljeno: Tor 11 Dec, 2007 10:47  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Jun 2007 16:44

No, ponoči sem študirala in ujela tudi tisto, kar si najprej napisal, pa potem izbrisal.Očitno si tudi sam ugotovil, da si padel prenizko s svojimi komentarji.
Lahko se samo vprašam, kakšne so naše pravne fakultete, ki dajejo takšne pravnike, če je res, kar praviš.Ne samo, da očitno lahko študira vsak, včasih je bil to res spoštovan poklic, pač pa fakulteti tudi ne uspe v letih študija študentov osebnostno izoblikovati.
Ponovno sem prebrala tvoje komentarje v tej temi in se ponovno zgrozila.Naj tisti 1% prebivalstva, ki je v vlogi dolžnika, preprosto crkne.!!!
Kopirala sem tvoje izjave, morda bo zanimalo kakšno PF, kdo vse lahko lahko postane pravnik.Morda bi morali več pozornosti nameniti etiki in človekovim pravicam, strokovno znanje očitno ni dovolj.
Sicer pa si očitno še mlad, bo že življenje samo poskrbelo za tvoje učne urice.
Škoda, da svoje znanje(če ga imaš) uporabljaš za pljuvanje po Eureki in Miku, kar sem prebrala, so prave osebne žalitve.
Bolj bi ti priporočala, da ga uporabiš za pomoč tistim, ki tukaj pomoč iščejo.
pa lp
Nazaj na vrh
chilli4u
PrispevekObjavljeno: Tor 11 Dec, 2007 10:58  Odgovori s citatom
Site Admin

Pridružen/-a: Pon Feb 2005 20:11

Ker komentarji kot so pod to temo žaljivi in nikakor ne spadajo na forum, kjer bi se naj delilil pravni nasveti in se diskutiralo o pravnih problemih, bomo v kolikor se bo s takimi prispevki nadaljevalo, to celotno temo ukinili.
Nazaj na vrh
šemalopapravnik
PrispevekObjavljeno: Tor 11 Dec, 2007 11:48  Odgovori s citatom

Glede tega se sedaj res zadnič oglašam, ker je očitno da diskusija ne vodi nikamor.
Olivera, nikoli ni bilo nobenega prispevka ki sem ga napisal in ga potem izbrisal, saj za razliko od drugih za vsem tem kar pišem tudi stojim.In ko si toliko študirala ponoči bi te prosil da mi pokažeš ta napisani izbrisani prispevek.
Res je da sem do dolžnikov kateri imajo denar in vse možnosti da plačajo svoje terjatve do upnikov morda malo preveč sovražno nastorjen, vendar me morate razumeti da so tako moji starši kot jaz zelo trpeli 5 let ko so vračali terjatev, starša sta bila poroka, in sta prišla samo do delnega poplačila z strani dolžnika ki jih je in ju še tako izigrava. Medtem ko ta isti upnik spada v višji srednji sloj, vendar je z malverzacijami uspel odtujiti svoje premoženje. Verjemite mi da mi včasih pride da bi ga tudi prostoročno zadavil, saj koliko trplenja nam je povzročil ta človek naši družini se ne da niti sanjati kaj šele napisati. Seveda pa on s "svojim-odtujenim" premoženjem še danes uživa v sadovih lumparije. In od tukaj moje neizmerno sovraštvo do vseh takih tatov ki pa jih je v naši preljubi Sloveniji mnogo preveč.
V kolikor bi vi Olivera pretrpeli s svojimi starši saj pol toliko toliko kot jaz, verjemite mi da so prišli tudi dnevi ko nismo imeli niti za kruh, mislim da vas ne bi bila polna usta etike, človekovih pravic ...
Toliko glede tega in upam da se res ne bomo glede tega več kregali.
Lp res šeZELOmalopapravnik
Nazaj na vrh
ss79
PrispevekObjavljeno: Čet 02 Apr, 2009 0:39  Odgovori s citatom

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 21:58

šemalopapravnik je napisal/a:

Lp res šeZELOmalopapravnik

Ja pa kaj potem....

Pokaži sporočila:   
Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas

Poglej naslednjo temo